EMS Italfit

برای اولین بار در ایران

محصولات ای ام اس ایتال فیت بر پایه به روزترین تکنولوژی اروپا، امواجی با فرکانس و سرعت مشخص از طریق پدهای مخصوص به بدن فرد وارد می‌کند که باعث لرزش سلول های چربی می‌شود و این پدیده باعث ایجاد حباب های هوا در داخل و خارج سلول می‌گردد.

محصولات Italfit برای از بین بردن دائمی چربی‌های موضعی و در نقاط مختلف بدن بکار می رود. به کمک این امواج مکانیکی می توان در خانم ها و آقایان چربی‌های اضافی پهلو، شکم، پشت، ران، سینه آقایان و… را خارج کرد.

لباس ایکس بادی

دلیل منحصر به فرد بودن لباس های EMS Italfit 

محصولات EMS Italfit لباس‌هایی خاص با الیافی بسیار نرم و سبک و ضد عرق هستند که از 20 پد تعبیه شده بر روی ضروری ترین ناحیه ها و به صورت جدا از هم و قرینه در قسمت جلو و پشت بدن، تشکیل شده اند. (قرینه و همزمان منقبض شدن عضلات بدن در ورزش سنتی، امری سخت و دشوار است که با سکوسوت ها این امر حتی برای افراد مبتدی امری راحت و دست یافتنی میباشد.)

در خصوص محصول سکوسوت در مقایسه با سایر برندها میتوان گفت: در بعضی از برندهای دیگر ، لباس های ای ام اس برای ناحیه پایین کمر فقط یک پد در وسط کمر در لباس بکار رفته است، در صورتیکه سکوسوت ها در ناحیه پایین کمر دارای دو پد جداگانه هستند.

همچنین افزایش پالس از کم به زیاد در سکوسوت ها به صورت long time و آرام آرام میباشد و حس خوشایندی در فرد ایجاد میکند یعنی یکباره پالس به صورت جهشی از حالت کم به زیاد تبدیل نمی‌شود اما در خیلی از برندها به این شکل نمی‌باشد.

مزیت دیگر سکوسوت ها حالت ضربه ای پالس‌های آن می‌باشد که ضربه های پالس از طریق پد به بدن نقطه ای بوده و حس خوبی در فرد ایجاد میکند اما در محصولات بسیاری از برندها، افراد از حس به وجود آمده در اطراف ناحیه مورد نظر رضایت ندارند.

از همه مهم تر گارانتی محصولات ایتال فیت بین سه تا 5 سال می‌باشد.

همکاران ما آماده پاسخ‌گویی به سوالات شما می باشند.

تلفن ثابت: 02188369439

تلفن همراه: 09120087603