مقالات درمانی

در این دسته‌بندی به مقالات دانش محوری اشاره کرده ایم که در آن به اثرات درمانی و سلامت محصولات ایتال‌فیت و تکنولوژی EMS می‌پردازیم.

ems training

صرفه جویی در هزینه و زمان برای رسیدن به تناسب اندام با لباس‌های ems ایتال فیت

فواید لباس‌های EMS شامل چه مواردی می‌شود؟ آیا 20 دقیقه ورزش با لباس‌های EMS برای رسیدن به تناسب اندام کافی است؟ چگونه با EMS عملکرد خوبی در کاهش وزن داشته باشیم؟ این‌ها سؤالات بسیار پرتکرار پیرامون Ems است که توسط بسیاری از افراد ورزش دوست و سایر کسانی قصد چربی سوزی دارند، پرسیده می‌شود.
در این مقاله قصد داریم با یکی از مهم‌ترین و جدیدترین ورزش‌های لاغری که زمان زیادی از آمدن آن به داخل کشور نمی‌گذرد صحبت کنیم و به شما بگوییم که این ورزش فواید بسیار زیادی دارد؛ بنابراین اگر طرفدار چربی سوزی و عضله سازی به صورت همزمان هستید، بدون معطلی این مقاله از مجله ایتال فیت را مطالعه کنید.

20 دقیقه ورزش با لباس‌های EMS ایتال فیت و تحریک عضلات

مهم‌ترین فواید لباس‌های EMS، تحریک عضلات بدن است که به واسطه پالس‌های الکتریکی و الکترودهای وصل شده به بدن صورت می‌گیرد. ارسال پالس‌های الکتریکی به بدن باعث می‌شود که انقباض شدت بیشتری پیدا کند و عضلات با افزایش فشار مواجه شوند. این ورزش در مقایسه با سایر ورزش‌های سنگین به هزینه و زمان نسبتاً کمی نیاز دارد. Ems از آن جمله ورزش‌هایی است که ورزش دوستان را به خود علاقه‌مند کرده و باعث شده که حتی ورزشکاران حرفه‌ای هم این ورزش را در برنامه‌های تمرینی خود قرار دهد.

فواید لباس‌های EMS

همه کسانی که قصد دارند با Ems و انجام ورزش‌های آن به تناسب اندام برسند و فرم زیبایی به عضلات بدن خود بدهند، می‌توانند تمامی این اقدامات را تنها در 20 دقیقه انجام دهند. یکی از فوایدی که باعث شده عده زیادی از افراد به ورزش کردن روی بیاورند، لباس‌های ای ام اس است، چرا که شما برای تمرین با این لباس‌ها به 20 دقیقه زمان در روز نیاز دارید و انجام 3 روز تمرین می‌توانید هر چه سریع به اهداف خود برسید.
دستگاه‌های EMS فواید زیادی دارند که تنها یکی از آن توان‌بخشی عضلات آسیب دیده است. شاید تعجب کنید که برخی از ورزشکاران تمرین‌های خود را با این دستگاه‌های انجام می‌دهند، در حقیقت لباس‌های ای ام اس به عنوان بهترین ابزار باز توانی می‌تواند در فیزیوتراپی کاربرد داشته باشد.

ورزشکاران هنگام آسیب دیدگی به ورزش‌های EMS روی می‌آورند، به این دلیل که نمی‌خواهند آمادگی بدنی خود را از دست بدهند. هدف آن‌ها از انجام این ورزش، این است که در کنار درمان و ترمیم بافت‌ها و عضلات آسیب دیده، ساخت عضله را متوقف نکنند و با قدرت تمرینات سخت خود را ادامه دهند.

فواید لباس‌های EMS و تمرین با آنها

همان طور که گفتیم دستگاه‌های ای ام اس تأثیرگذاری بسیار زیادی درترمیم بافت‌های آسیب پذیر عضلات دارند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان آن‌ها را به شرایط قبلی خود برگردانند. ممکن است شما دچار آسیب دیدگی در ناحیه کمر شوید و از انجام ابتدایی‌ترین فعالیت‌ها محروم باشید و حتی نتوانید مسیر کوتاهی را پیاده طی کنید. در چنین شرایطی است که نیاز به ورزش با دستگاه‌های ای ام اس، یک نیاز ضروری و درمانی محسوب می‌شود.

جلیقه لاغری ایکس آمیدوسوئیت

ریکاوری و ماساژ عضلات بدن از فواید لباس‌های EMS

EMS می‌تواند نقش مهمی در ریکاوری عضلات بدن ورزشکاران داشته باشد، چرا که آن‌ها تمرینات بسیار پرفشار و سختی را در هفته پشت سر می‌گذارند و برای این که خستگی عضلات کاهش پیدا کند، باید ابزاری باشد که توسط آن ریکاوری صورت بگیرد. دستگاه‌های ای‌ام اس و انجام تمرینات آن می‌تواند بدون وارد کردن فشار زیادی بر روی تاندون‌ها و سایر مفاصل، آسیب‌های فیزیکی را در کوتاه‌ترین زمان درمان کند. ترمیم و بازسازی عضلات آسیب دیده شما بدون اضافه شدن چربی انجام می‌گیرد.
از دیگر فواید لباس‌های EMS می‌توان به افزایش توانایی و قدرت عضلات و همچنین قوی‌تر شدن ماهیچه‌ها اشاره کرد. تمرین با لباس‌های بی نظیر EMS می‌تواند حجم ماهیچه‌های شما را تا حد زیادی افزایش دهد. اندام‌های شما با پوشیدن لباس‌های EMS ایتال فیت شکل می‌گیرد و همچنین بافت‌های آسیب دیده شما ترمیم می‌شود.
البته در استفاده از دستگاه‌های ای ام اس باید توجه داشته باشید که ورزش‌های هوازی را کنار نگذارید، بلکه زمانی که لباس‌های ای‌ام اس را بر تن دارید، باید همزمان با فشاری پالس‌های الکتریکی از طریق لباس‌ها به بدن شما وارد می‌شوند، تمرین‌های هوازی را شروع کنید.

فواید لباس‌های EMS و درمان باورنکردنی برخی از بیماری‌ها

EMS تنها برای لاغری سریع در نظر گرفته نشده است، بلکه تمرین با این دستگاه‌ها می‌تواند رایج‌ترین بیماری‌ها را درمان کند. تمرین با لباس‌های EMS باعث فواید درمانی زیادی دارد که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد:
تقویت عضلات کف باسن، افزایش میزان گردش خون، افزایش شفافیت پوست، کاهش چربی‌های بخش‌های مختلف بدن، افزایش رشد عضلات مهم بدن، کاهش وزن، رفع افسردگی، رسیدن به اندام زیبا و ترمیم بافت‌های آسیب دیده از جمله فواید درمانی تمرین با لباس‌های EMS می‌باشند.

نتیجه‌گیری برای 20 دقیقه ورزش با لباس‌های EMS

امیدواریم با مطالعه این مقاله درباره فواید لباس‌های EMS و انجام تمرینات آنها بتوانید ورزش را شروع کنید و در بهترین شرایط تمرینی قرار بگیرید. توجه داشته باشید که هنگام انجام تمرین‌های EMS با لباس‌های ایتال فیت رژیم غذایی را جدی بگیرید. از شما ممنون هستیم که دیدگاه خود را در بخش نظرات منتشر کردید.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
ems training

با لباس‌های ems ایتال فیت اندامی زیبا داشته باشید

همه افراد این روزها به دنبال اندام زیبا با ورزش ems و لباس‌های ایتال فیت هستند. فرم دهی بدن با لباس‌های EMS یکی از جدیدترین روش‌های کاهش وزن و چربی سوزی است که می‌تواند در مدت زمان 20 دقیقه بازدهی بسیار خوبی داشته باشد. Ems مزیت بسیار مهمی برای باز توانی جسمی و بهبود عضلات آسیب دیده افراد دارد. ورزشکارانی که آسیب‌های بسیار جدی به عضلات آن‌ها وارد شده می‌توانند با استفاده از دستگاه‌های EMS عضلات خود را درمان کنند و به حالت اولیه بازگردانند. این ورزش تأثیر بسزایی در باز توانی عضلات و ترمیم بافت‌های عضلانی دارد.
شما هم اگر می‌خواهید مانند بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای اندام زیبا و خاصی داشته باشید، می‌توانید ایتال فیت و تمرین با لباس‌های EMS را تجربه کنید. تناسب اندام با EMS به شما کمک می‌کند که از ورزش‌های سنگین همراه با وزنه و مصرف مکمل‌های پر عوارض دوری کنید. با توجه به این که ورزش‌های ای ام اس و لباس‌های ایتال فیت هیچ گونه عوارضی ندارند و مدت زمان تمرین با این دستگاه‌ها بسیار محدود است، می‌تواند بهترین گزینه برای شمایی که نگران سلامتی و البته تایم خود هستید، باشد.

تناسب اندام با EMS

همواره کارشناسان و بسیاری از مربیان ورزشی معتقد بودند که برای داشتن اندام زیبا باید سختی‌های بسیاری را تحمل کرد و ساعت‌های زیادی را برای تمرین در باشگاه بود، اما با آمدن دستگاه‌های EMS شرایط بسیار خوبی برای کاهش وزن و عضله سازی مهیا شد و از طرفی نظر مربیان را عوض کرد. فرم دهی بدن با لباس‌های EMS یکی از مهم‌ترین اهدافی است که بسیاری از علاقه‌مندان به ورزش دنبال می‌کنند.
آن‌ها می‌خواهند علاوه بر تقویت عضلات خود، بر توانایی و قدرت آن‌ها بیفزایند. Ems تحرکات عضلات بدن را به قدری افزایش می‌دهد که عضلات در کوتاه‌ترین زمان بیشترین فشار را تحمل می‌کنند و در نتیجه منقبض می‌شوند. حالت انقباض عضلات توسط اتصال الکترودهای داخل لباس و ارسال پالس‌های الکتریکی به بدن صورت می‌گیرد. فشار مضاعفی که عضلات را درگیر می‌کند، می‌تواند در مدت 20 دقیقه میزان تعریق شما را افزایش دهد و چربی‌های اضافه بدن را نابود کند.

یکی از مهم‌ترین دلایلی که ورزشکاران آسیب دیده تمرین‌های ems را انجام می‌دهند، حفظ آمادگی بدنی و تقویت عضلات است. دستگاه‌های EMS می‌توانند اندام‌های آسیب دیده را بهبود ببخشد و عضلات را تقویت کنند. در نتیجه فرم دهی با لباس‌های EMS در کنار باز توانی توده‌های عضلانی باعث رسیدن به اندام زیبا می‌شود که انتظارش را می‌کشیدید.

ایتال فیت و تناسب اندام با EMS

گروهی از افراد هستند که مهم‌ترین هدف آن‌ها انجام تمرین‌های ems با لباس‌های ایتال فیت، چربی سوزی به مقدار زیاد و رسیدن به وزن مطلوب است. با انجام تمرین‌های ای ام اس می‌توانید ترشح متابولیسم را در بدن خود افزایش دهید، چرا که افزایش متابولیسم موجب کاهش وزن و حذف چربی‌های اطراف بدن می‌شود. مزیتی که استفاده از این دستگاه برای کاهش وزن دارد، این است که علاوه بر چربی سوزی، آسیبی به عضلات وارد نمی‌کند و بلکه توانایی آن‌ها افزایش می‌دهد.
به طور کلی ورزش ای ام اس با لباس‌های ایتال فیت علاوه بر این که برای ما اندام زیبا به ارمغان می‌آورد، بلکه عضلات شما را تقویت می‌کند و آن‌ها حجیم‌تر نشان می‌دهد. در ورزش ای ام اس، لباس‌های ایتال فیت می‌توانند با افزایش فشار روی مفاصل، مهم‌ترین عضلات بدن را بدون هیچ گونه عوارضی تقویت کنند. شما با انجام ورزش‌های دیگر مانند بدن‌سازی و وزنه برداری، برای عضله سازی باید فشار بسیاری را متحمل شوید، در حالی که لباس‌های ای ام اس، با وارد کردن کمترین فشار می‌توانند به عضله سازی شما کمک شایانی کنند.

سکوسوئیت لباس لاغری
درباره لباس ems

رسیدن به اندام زیبا با ورزش‌ EMS

بسیاری از افراد این ورزش را به منظور چربی سوزی و کاهش وزن انجام می‌دهند. افرادی تناسب اندام با EMS را به سایر ورزش‌ها ترجیح می‌دهند، دچار افتادگی پوست و سایر عوارض‌ها نمی‌شوند. ورزش با لباس‌های ای‌ام اس می‌تواند موجب بهبود سلولیت شود و حتی افتادگی پوست و شل شدن آن را درمان کند. فرم دهی بدن با لباس‌های EMS تنها یکی از اهداف این ورزش است. همان طور که گفتیم ورزش کاران و افراد علاقه‌مند به Ems به منظور لاغر شدن و ساخت عضلات خود به طور جدی این ورزش را دنبال می‌کنند.

ابزارهای ورزشی مانند لباس‌ها و دستگاه‌های EMS شرایط خوبی را برای رسیدن به اندام زیبا و لاغری در کوتاه‌ترین زمان فراهم کرده‌اند، تجهیزات و ورزش نوین ems می‌توان نقش مهمی را برای بسیاری از افراد که ساعت مناسبی را برای فعالیت‌های ورزشی در نظر نمی‌گیرند ایفا کند و باعث شود که با انجام ورزش‌های هوازی در کنار استفاده از لباس‌های ای ام اس تناسب اندام خود را حفظ کنند.

در پایان

در پایان این مقاله شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را درباره تناسب اندام با EMS و کاهش وزن با این دستگاه‌ها بیان کنید. امیدواریم بتوانید وقت بیشتری را برای ورزش کردن به خود اختصاص دهید.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
ems training

لباس‌های ems ایتال فیت بهترین و سریع‌ترین روش برای رسیدن به تناسب اندام

آیا می‌دانید لاغری سریع با EMS امکان پذیر است؟ شما چه اطلاعاتی درباره Ems دارید؟ تنها با،20 دقیقه تمرین با EMS می‌توانید به اندام ایده آل خود برسید. یکی از دستگاه‌های بسیار پر طرفدار و پر کاربردی در زمینه چربی سوزی و لاغری سریع که در حال حاضر مورد استقبال بسیاری از افراد قرار می‌گیرند، دستگاه‌ها و یا لباس‌های ای‌ ام اس ایتال فیت می‌باشند. لاغری سریع از طریق ورزش کردن با این دستگاه موضوع بسیار مهم و جذابی است که اغلب افراد چند بار در طول هفته با آن سر و کار دارند.
اگر شما هم مانند دسته از ورزشکاران می‌خواهید وزن کم کردن را شروع کنید و علاقه‌مند هستید که در کنار کاهش وزن، عضله سازی هم داشته باشید، بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و درباره لاغری سریع با EMS بیشترین اطلاعات را به‌دست آورید. Ems بسیار لذت بخش است و شما تنها با 20 دقیقه ورزش با EMS تأثیرات تحریک عضلات را احساس خواهید کرد.

ایتال فیت و لاغری سریع با EMS

همان طور که گفتیم تناسب اندام تنها با 20 دقیقه ورزش و تحرک با دستگاه‌های EMS امکان پذیر خواهد بود؛ بنابراین شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان علاوه بر عضله سازی، لاغری را به طور جدی دنبال کنید. تمرین کردن با دستگاه‌های ای ‌ام اس، بدن شما را به بدنی عضلانی تبدیل خواهد کرد. در واقع یکی از مهم‌ترین اهداف تناسب اندام با EMS، از بین بردن چربی‌های پهلو و کمر است که باعث می‌شود شما کاهش وزن قابل توجهی داشته باشید.
البته ممکن است همین الآن سؤال کنید که ایتال فیت و لباس‌های EMS چگونه باعث می‌شوند که در کوتاه‌ترین زمان به هیکل ایده آل خود برسیم؟ برای پاسخ به این پرسش می‌توان گفت زمانی که شما می‌خواهید لاغری سریع با EMS را با پوشیدن این لباس‌ها آغاز کنید، الکترودهای مختص این لباس‌ها به بدن شما متصل خواهند شد و بدن شما با جریان الکتریکی مواجه می‌شود که انقباض عضلات شما را به همراه دارد. زمانی که لباس‌های ای‌ام اس عضلات را با فشار زیادی منقبض می‌کنند، باعث می‌شود که عضلات فشار بسیار زیادی را تحمل کنند و فرآیند چربی سوزی را به بهترین شکل انجام دهند.

Ems با فشار زیادی که به عضلات وارد می‌کند، سرعت چربی سوزی را افزایش می‌دهد و به عضلانی‌تر شدن ماهیچه‌ها کمک بسیار زیادی می‌کند. 20 دقیقه تمرین با EMS تأثیراتی روی بدن شما می‌گذارد که هیچ ورزش سنگینی نمی‌تواند در این زمان کوتاه این‌قدر مؤثر باشد. تناسب اندام با EMS و لاغری سریع با این لباس‌ها مزیت‌های بسیار زیادی دارد که در ادامه مقاله به آن‌ها اشاره کرده‌ایم.

مزیت‌های لاغری سریع با EMS

ورزش ems و تمرین با لباس‌های ایتال فیت، مزیت‌های زیادی دارد که موجب می‌شود اغلب افراد جهت لاغری در کوتاه‌ترین زمان این تمرینات را انجام دهند. شما با Ems می‌توانید لاغری سریع را تجربه کنید و در مدت زمان بسیار کوتاهی، وزن مورد نظر خود را مشخص کنید. تعداد زیادی از ورزشکارانی که عضلات کات و زیبایی دارند، لاغری سریع با EMS را تجربه کرده‌اند.
به طور کلی شما برای کاهش وزن باید زمان زیادی را صرف ورزش‌های بسیار سنگین و کسل کننده‌ای کنید و در این ورزش‌ها، تمرینات شما باید به شکلی باشد که تمامی قسمت‌های بدن شما تحت فشار قرار بگیرد، اما با لباس‌های ای ام اس می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، که 20 دقیقه محاسبه شده است، به طور کاملاً برابر و هدفمند تمامی نقاط بدن خود را تحت فشار قرار دهد و علاوه بر عضله سازی و چربی سوزی، در زمان خود صرفه جویی کنید تا به کارهای دیگرتان برسید.

تناسب اندام با EMS و تمرین‌های ورزشکاران

ورزشکاران بسیاری هستند که برای تناسب اندام و حفظ عضلات خود لذت تمرین کردن با لباس‌های Ems را از دست نمی‌دهند. ممکن است بپرسید که ورزشکاران حرفه‌ای و موفق که بدن و عضلات بسیار مرتب و زیبایی دارند، چرا باید وقت خود را به تمرین کردن با دستگاه‌های ای‌ام اس اختصاص دهند؟ در پاسخ این باید گفت از آن جایی که ورزش ems و لباس‌های ایتال فیت در بیست دقیقه تمرین، فشار زیادی را به عضلات وارد می‌کند، ورزشکاران در زمان مصدومیت برای اینکه با افت عضله مواجه نشوند، ورزش کردن با دستگاه‌های ای‌ام اس را تجربه می‌کنند.

20 دقیقه تمرین با EMS برای ورزشکاران مزیت‌های بسیاری دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها کاهش آسیب دیدگی و افزایش آمادگی بدنی است. بدین صورت که آسیب دیدگی آن‌ها در این طول این دوره بهبود می‌یابد و بدن آن‌ها برای انجام مسابقات حرفه‌ای به حالت اولیه خود بازمی‌گردد.

لاغری سریع با EMS عوارض ندارد!

عده زیادی از افراد بسیار کنجکاو هستند که آیا تناسب اندام با EMS عوارض دارد؟ بسیاری از متخصصین و پزشکان دنیا در رابط با این سؤال پاسخ منفی دادند و اثبات شده است که ورزش کردن با این لباس‌ها هیچ عوارضی ندارد. شما بخشی از وقت خود را برای انجام این ورزش اختصاص دهید. لباس‌های EMS ایتال فیت می‌تواند در کنار عضله سازی، وزن شما را تا میزان قابل توجهی کاهش دهد. شما می‌توانید نظرات و تجربیات خود را برای ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
چربی سوزی با ems

با لباس‌های EMS ایتال فیت هم چربی بسوزانید و هم عضله بسازید

آیا عضله سازی با EMS امکان پذیر است؟ آیا تا به حال تجربه چربی سوزی با ems را داشته‌اید؟ اگر علاقه‌مند هستید درباره لباس‌های ایتال فیت و کاهش چربی و لاغری ورزش ems اطلاعات کاربردی را به‌دست آورید، حتماً این مقاله را دنبال کنید. در این مقاله ما توضیحاتی بسیار موثری را در زمینه EMS و راهکارهای چربی سوزی با این دستگاه به شما ارائه می‌کنیم و همچنین خواهیم گفت که لباس‌های ای‌ام اس چگونه به عضله سازی شما کمک می‌کنند. در نتیجه برای یافتن پاسخ سؤالات خود این مطلب را با دقت بخوانید.

کارکرد لباس‌های EMS چگونه است؟

برای این که در جریان کامل چگونگی عضله سازی با EMS قرار بگیرید، ابتدا باید عملکرد دستگاه مورد بررسی قرار بگیرد. عملکرد لباس‌های ایتال فیت بدین صورت است که شما با بر تن کردن لباس‌های مختص ورزش ای ام اس ورزش کردن را شروع می‌کنید، هنگام ورزش کردن به واسطه الکترودهایی که داخل لباس‌ها قرارگرفته است، بدن شما جریان الکتریکی را می‌پذیرد و جریان وارد شده به بدن شما مشابه مغز به سایر عضلات بدن هشدار می‌دهد که باعث انقباض عضلانی بدن می‌شوند، زمانی که عضلات شما به صورت پشت سرهم منقبض شوند، فرم و شکل خاصی به خود می‌گیرند و در نتیجه رشد عضلات شما افزایش می‌یابد.
در حقیقت اساس عملکرد لباس‌های ای ‌ام اس بر روی انقباض‌های پیوسته و پشت هم صورت گرفته‌است که دقیقاً شبیه همان تمرینات ورزش‌های سنتی و معمولی است، اما افزایش فشار در این نوع ورزش کردن بسیار بیشتر است و در نهایت بازه زمانی برای انجام حرکات ورزشی و تمرین‌های هوازی به میزان قابل توجهی کمتر می‌شود و از طرفی با افزایش کیفیت ورزش کردن خود مواجه می‌شوید.

چربی سوزی با ems بسیار بالا است

ورزش با لباس‌های EMS به طور معمول دو روز در هفته است و مدت تمرین در هر روز ۲۰ دقیقه می‌باشد، افراد در این مدت زمان کوتاه می‌توانند در کنار عضله سازی با EMS، چربی سوزی هم داشته باشند و با انجام تمرین‌های هوازی تقریباً ۵۰۰ تا ۷۰۰ کالری مصرف کنند. EMS بر اساس به‌کارگیری همه عضلات بدن است. عضلات اسکلتی، عضله قلب و عضله تنفسی از مهم‌ترین عضلات بدن هستند که این مقدار کالری را می‌سوزانند.

احتمالاً به همین دلیل است که امروزه روش چربی سوزی با ems یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین روش برای افزایش سوخت و ساز بدن به شمار می‌رود. نتایج درخشان ورزش با لباس‌های ای‌ام اس را می‌توانید در چند روز اول بر عضلات خود مشاهده کنید.

چربی سوزی با ems با استفاده از دو روش

در ems می‌توانید تمرین‌های قدرتی و تمرین‌های هوازی را به صورت همزمان انجام دهید، فعالیت‌های سنگین و قدرتی به شما کمک می‌کند عضلات شما بدون افزایش چربی رشد کنند. در این روش تمرینی متابولیسم بدن به طور چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند. در حقیقت عضله سازی با EMS با افزایش متابولیسم بدن همراه است.
اگر خواستید که با انجام تمرین‌های چربی سوزی و فعالیت‌های هوازی برای کاهش چربی تلاش کنید، بهترین گزینه ems است. البته توجه داشته باشید که انجام این تمرین‌ها زمانی تأثیر گذار خواهد بود که رژیم غذایی را به درستی رعایت کرده باشید و نسبت به انجام تمرین‌های حساس باشید تا بتوانید در بازه زمانی بسیار کوتاه بهترین نتیجه را کسب کنید.
فعالیت‌های تمرین‌های هوازی به شما کمک می‌کند علاوه بر چربی سوزی، به اندام خود فرم دهید. در انجام تمرین‌های هوازی مهم‌ترین نقش را گردش خون دارد که باعث حذف چربی‌های اضافه از بدن می‌شود.

عضله سازی با EMS به چه شکل است؟

عضله سازی با EMS یکی از مهم‌ترین اهدافی است که از انجام EMS دنبال می‌کنید. همان طور که در بخش قبلی مقاله گفتیم، با انجام ورزش با لباس‌های EMS همه ماهیچه‌های بدن در یک زمان به صورت ناگهانی دچار انقباض خواهند شد. بعد از انقباض عضلات می‌توانید اثربخشی و بازدهی آن را با استفاده از وزنه‌ها و تمرین‌های هوازی افزایش دهید.
به طوری که شما می‌توانید با هر جلسه تمرین با لباس‌های ای ‌ام اس برابر با میانگین ۳ جلسه تمرین سنگین در باشگاه‌های بدن‌سازی بازدهی داشته باشید و در کنار عضله سازی و حجیم کردن آن‌ها، استقامت و مقاومت بدن خود را به طور چشم‌گیری افزایش دهید. البته باید توجه داشته باشید که انجام تمرین‌های EMS نیازمند و عزم و اراده قوی است تا بتوانید در بازه زمانی بسیار کوتاه بهترین نتایج را به‌دست آورید.

جمع بندی: عضله سازی با EMS در کنار چربی سوزی با لباس های ایتال فیت

دستگاه‌های ای ‌ام اس دارای مزیت‌های زیادی هستند که چربی سوزی و ترمیم بافت‌های آسیب دیده تنها موارد جزئی آن محسوب می‌شوند. این دستگاه از ایجاد سلولیت در بدن شما جلوگیری می‌کند. سوخت و ساز بدنی شما به واسطه امواج الکتریکی وارد شده بر عضلات، ترمیم و بازسازی سلولی را افزایش می‌دهد.
در پایان مقاله به شما پیشنهاد می‌کنیم که نظرات و تجربیات خود را در مورد عضله سازی با EMS و ورزش کردن با دستگاه‌های ای ‌ام اس با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
نظر محققین درباره ems training

نظر محققان درباره استفاده از لباس‌های EMS ایتال فیت

آیا از فواید EMS آگاه هستید؟ آیا می‌دانید نظر محققین درباره EMS چیست؟ و ایتال فیت چه تأثیری بر لاغری می‌گذارد؟ در این مقاله می‌خواهیم به فواید استفاده از لباس‌های EMS ایتال فیت بپردازیم و به شما بگوییم که این لباس‌ها چگونه می‌توانند در حین چربی سوزی، عضله سازی هم انجام دهند. شما برای کار با دستگاه‌های ای‌ام اس، باید از مربی خود لباس دارای الکترود دریافت کنید و آن را بپوشید تا لباس به بدن و عضلات شما اشراف کامل داشته باشد.

بعد از پوشیدن لباس‌های ای ‌ام اس و شروع تمرینات هوازی و قدرتی، لباس‌ها به واسطه الکترودهایی که دارند، امواج الکتریکی را به شما انتقال می‌دهند و عضلات شما تحریک می‌شود. به طور کلی تنظیم الکترودهای به گونه‌ای است که کاملاً روی عضلات جای می‌گیرند و با وارد کردن ضربه‌های محکم الکتریکی به عضلات موجب افزایش انقباض در عضلات می‌شوند. کاربرد ورزش با این دستگاه‌های فوق‌العاده تأثیر گذار مناسب چربی سوزی، افزایش سوخت و ساز و تناسب اندام است.

چه تحقیقاتی بر فواید EMS صورت گرفته‌است؟

یکی مهم‌ترین فواید EMS، خاصیت عضله سازی یا ماهیچه سازی آن می‌باشد که تحقیقات متنوعی روی آن انجام شده است. اغلب تحقیق و پژوهش‌هایی که بر روی این لباس‌های در قالب یک روش ورزشی صورت گرفته‌است، به وسیله تولید کنندگان این لباس‌ها و دستگاه‌ها را منتشر شده است. در اکثر اوقات نظر محققین درباره EMS مثبت بوده و بارها تاکید کرده‌اند که لباس‌های ایتال فیت و ورزش ems کمترین عوارض را دارند.
در چند وقت اخیر یک دانشمند بریتانیایی نظر خود را در یک مجله پزشکی منتشر کرده و درباره میزان استفاده از لباس‌های EMS گفته است. این دانشمند می‌گوید به طور پیوسته و مداوم از دستگاه‌های ای‌ام اس استفاده نکنید. با توجه به این نظرات برخی از دانشمندان و پژوهشگران به ارگان‌ها و انواع سازمان‌های دولتی پیشنهاد دادند که برای استفاده از لباس‌های ای‌ام اس قوانین و مقررات خاصی را در نظر بگیرند.

استفاده از این دستگاه به منظور توانبخشی

با توجه به نظر محققین درباره EMS اداره غذا و دارو آمریکا (FDA) پیشنهاد داد که ورزشکاران باید با توجه به قوانین و مقررات خاصی از این دستگاه‌ها استفاده کنند. آن‌ها از می‌گویند دستگاه‌های EMS بیشترین کاربرد را در زمینه توان‌بخشی عضلات و فیزیوتراپی افراد آسیب دیده دارند. در این مدت آمریکا برای خرید و فروش دستگاه‌های ای ‌ام اس، قانونی را تعیین کرده که بر اساس این قانون، تنها کسی می‌تواند این دستگاه را خریداری کند که دارای مدرک ایمنی و مجاز به استفاده از این دستگاه باشد.

جلیقه لاغری ایکس آمیدوسوئیت

فواید EMS برای توانبخشی و فیزیوتراپی و نظر محققین درباره EMS

دکتر آلن اس چن یکی از استادان دانشگاه کلمبیا در گروه پزشکی که بخش مرکزی این دانشگاه فعالیت می‌کند، مسئول بخش فیزیوتراپی این بیمارستان است. به گفته دکتر آلن اس چن: دستگاه‌های ای ‌ام اس موجب انقباض عضلات می‌شوند و شروع این انقباض‌ها از قسمت‌های انتهایی عصب‌های ما است و عضلات توسط پالس‌های الکتریکی این دستگاه تحریک و الکترودها به صورت فرکانس‌هایی به بدن ما متصل می‌شوند. فرکانس‌هایی که از طریق لباس‌های ای‌ام اس وارد بدن ما می‌شوند، تحریکات عضلانی و میزان انقباض‌های ماهیچه‌ای را افزایش می‌دهند.
دکتر مت لیکینز یکی از معروف‌ترین پزشکان متخصص در زمینه فیزیوتراپی است که درباره استفاده از دستگاه‌های ورزش ems می‌گوید عضلات هنگام تمرین با لباس‌های ای‌ام اس، به شکل ناگهانی دچار انقباض می‌شوند. به گفته این پزشک مشهور: بیشترین تحریکات الکتریکی برای بهبود سلامت عضلات افرادی استفاده می‌شود که دچار صدمه‌های ناگهانی یا جراحی در عضلات خود شده‌اند. استفاده از این دستگاه‌ها برای این گونه بیماران می‌تواند باعث انقباض عضلات آن‌ها شود، در نتیجه زمانی که اطمینان حاصل کنیم که فرد آسیب دیده سلامت خود را به‌دست آورده است. تحریک الکتریکی عضلات را متوقف می‌کنیم.

دکتر مت لیکینز در ادامه صحبت‌های خود می‌گوید روش ems برای کسانی که عضلات سالمی دارند، توصیه نمی‌شود. این گونه افراد می‌تواند به جای ورزش با این دستگاه از راه‌های دیگر عضلات سالم خود را تقویت کنند.

فوایدEMS و تحقیقاتی که در مالزی انجام شده

با توجه به نظر محققین درباره EMS و پژوهش‌های بسیار وسیعی که در کشور مالزی انجام شده است، ۱۵ بیماری به دلیل ضعف عضلانی تا به حال تحرکی نداشته‌اند، در مدت پنج هفته با انجام تمرینات متنوع با لباس‌های EMS، مورد بررسی قرار گرفتند. این بررسی‌ها نشان داد، افرادی که با دستگاه‌های EMS ورزش کرده بودند، در کوتاه‌ترین زمان و با صرفه هزینه‌ای اندک به اهداف مورد نظر خود رسیده‌اند. گفتنی است که یکی از بهترین فواید EMS عضله سازی و کاهش چربی به صورت همزمان است.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
تحریک الکتریکی عضله چیست؟

آیا استفاده از لباس‌های ems ایتال فیت عوارض جانبی دارد؟

EMS یا تحریک الکتریکی عضله راهی برای انقباض سریع عضلات به وسیله شوک‌های الکتریکی است. لباس‌های ems ایتال فیت توسط ورزشکاران مورد استفاده قرار گرفته تا در کمترین زمان ممکن عضلات خود را منقبض کرده و برای تمرینات بعدی آماده شوند. در ادامه در مورد جزئیات این روش، مزایا و عوارض جانبی ems صحبت می‌شود.

تحریک الکتریکی عضله EMS

تصور کنید که می‌توانید بدون اختصاص ساعت‌ها زمان برای ورزش، از مزایای تمرین قدرتی، عضله سازی و سوزاندن چربی و کالری بیشتر و ماساژ بهره مند شوید. در عوض، فقط کافی است چند جلسه 20 دقیقه‌ای با استفاده از پدهای متصل به دستگاه الکتریکی شوک‌هایی را دریافت کنید. اگر تا به حال به فیزیوتراپی رفته باشید، حتما EMS یا همان “تحریک الکترونیکی” را تجربه کرده‌اید، تا به شما کمک کند ماهیچه‌های تنگ خود را باز کنید و آن‌ها را بهبود دهید. این دستگاه‌ها در صورت استفاده درمانی، برای تحریک اعصابی که عضلات را منقبض می‌کنند، طراحی می‌شوند. در فیزیوتراپی با استفاده از دستگاه شوک‌ها تنها بر روی بخش خاصی از بدن اعمال ‌می‌شوند.

برخلاف استفاده در فیزیوتراپی، ems مورد استفاده ورزشکاران به صورت لباس‌هایی است که کل بدن فرد را پوشش داده و تمام عضلات ارادی بدن را به صورت هماهنگ منقبض می‌کند. با استفاده از لباس‌های EMS ایتال فیت تمام عضلات بدن به وسیله شوک‌های الکتریکی منقبض شده و برای انجام ورزش آماده می‌شوند. تمرینات EMS بسیار کوتاه بوده و فقط 15 تا 20 دقیقه طول می‌کشد و تمام تمرینات قدرتی، ماساژی و چربی سوزی را شامل می‌شود.

لباس EMS ورزشی

EMS چگونه کار می‌کند؟

هنگام ورزش عادی، انتقال دهنده‌های عصبی در مغز به عضلات شما (و فیبرهای درون آنها) می‌گویند تا برای انجام حرکت‌های مختلف فعال شوند. با گذشت زمان، در نتیجه ممکن است مواردی مانند آسیب دیدگی، تمرین بیش از حد و بهبودی ضعیف و عدم تعادل عضلانی رخ دهد.
با این حال، هنگامی که EMS به این معادله اضافه می‌شود، به شما اجازه می‌دهد تا فیبرهای عضلانی بیشتری فراخوانی کنید. بنابراین در این روش خطر پارگی عضله، تاندون یا رباط وجود ندارد. البته در این مورد نیز نباید زیاده روی شود. طبق برخی تحقیقات، اگر از تحریک الکترونیکی همزمان با سایر حرکات ورزشی استفاده کنید، عضلات شما نسبت به زمانی که ورزش را به تنهایی انجام می‌دهید، قوی‌تر می‌شوند. یک مطالعه در مورد فواید استفاده از ems در سال 2016 نشان داد که افرادی که یک برنامه اسکات شش هفته‌ای را با EMS انجام دهند، در مقایسه با افرادی که از EMS استفاده نکردند، قدرت بهبود بیشتری داشتند.

آیا تمرینات EMS بی‌خطر هستند؟

به گفته کارشناسان: “همه دستگاه‌های EMS درصد ایمنی کامل ندارند. ” اگر قصد استفاده از EMS برای درمان و توانبخشی عضلات دارید برای جلوگیری از عوارض جانبی ems حتما از کارشناسان کار با دستگاه‌ها کمک بگیرید. استفاده از محصولات غیر استاندارد و استفاده نادرست از این روش ممکن است باعث سوختگی، کبودی، تحریک پوست و درد شود. همچنین تمام آن سیم‌ها و کابل‌ها نیز می‌توانند در محصولات غیر استاندارد منجر به برق گرفتگی شوند. بنابراین، باید از مربی یا سالن بدن سازی در مورد وسایل آنها سوال کنید و در صورت خرید دستگاه، تحقیقات لازم را انجام داده و برای کار و استفاده از آن‌ها آموزش ببینید. اگر دارای مشکلات قلبی یا تپش قلب هستید بهتر است از این روش استفاده نکنید. همچنین زنان باردار نیز بهتر است از لباس‌های EMS ایتال فیت استفاده نکنند. البته خطر آن‌ها برای جنین ثابت نشده است اما برای سلامت جنین بهتر است استفاده نشود.

یکی از عوارض جانبی ems آسیب به کلیه‌هاست. این آسیب زمانی ایجاد می‌شود که افراط در ورزش و تمرینات داشته باشید و باعث افزایش سطح کراتین تولیدی بدن می‌شود. کراتین آنزیمی است که سطح انرژی عضلات را تامین می‌کند. اگر با انجام ورزش به وسیله لباس‌های EMS دچار درد، تپش قلب یا ضعف شدید حتما به پزشک مراجعه کنید.
اکثر پزشکان و فیزیوتراپ‌ها اطلاعات کافی برای استفاده از این وسایل دارند و بر تمام مراحل درمانی نظارت می‌کنند. عدم ارزیابی صحیح حداکثر قرار گرفتن در معرض شوک الکتریکی می‌تواند باعث آسیب شدید به عضلات و کلیه‌ها شود. اگرچه جلسات آموزشی و تمرینی با EMS مختصر است، اما نسبت به ورزش‌های دیگر بسیار شدید است. پس از اتمام ورزش و پایان هر جلسه نوشیدن مقدار زیادی آب مهم است.
برای جلوگیری از عوارض جانبی ems حتما باید به صورت کنترل شده و تحت نظارت پزشک و یا مربی مجرب استفاده شود. بهتر است قبل از شروع کار چکاب کاملی انجام داده و مطمئن شوید که مشکلات کبد نداشته و اختلالات عضلانی نیز ندارید. استفاده از یک برنامه تناسب اندام منظم و تحت نظر پزشک برای سلامتی بسیار مفید است.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
معرفی تحریک الکتریکی عضله

تاثیرات موثر لباس‌های ems ایتال فیت بر روی بدن

ورزش کردن و رسیدن به وزن دلخواه و تناسب اندام برای بسیاری از افراد دغدغه مهمی محسوب می‌شود. امروزه تجهیزات ورزشی بسیار پیشرفته و مدرنی برای انجام فعالیت‌های ورزشی به وجود آمده است. ورزش با لباس‌های EMS ایتال فیت یکی از جدیدترین روش‌ها برای انقباض سریع عضلات و انجام حرکت‌های ورزشی است. در این مقاله به طور کامل در مورد تاثیر این لباس‌ها بر روی بدن صحبت می‌شود.

سکوسوت (SECCOSUIT) و ایکس آمیدوسوت (X-UMIDO SUIT) دستگاه های تحریک الکتریکی عضله (EMS) هستند که باعث می‌شوند عضلات بدن به صورت کاملا بهینه و کارآمد منقبض شوند. توجه داشته باشید یک جلسه آموزشی 20 دقیقه‌ای EMS معادل یک تمرین فشرده ورزشی 2 تا 4 ساعته است. استفاده از EMS برای تمام افرادی که قصد دارند با انجام ورزش به تناسب اندام و آمادگی جسمانی بالا برسند مفید است. این کار باعث تقویت ساختار عضلات، کاهش میزان چربی بدن، سفت شدن عضلات شکم، اصلاح یا تقویت عضلات پاها و ران و افزایش حجم عضلات می‌شود.

تحریک الکتریکی عضله (EMS)

⦁ EMS چیست؟
تحریک الکتریکی عضله (EMS) یا تحریک مایوالکتریک شامل تحریک انقباض عضله با استفاده از شوک‌های الکتریکی است. پالس‌های الكتریكی توسط الكترودهایی كه روی پوست در نزدیكی عضلات قرار گرفته و باید تحریک شوند، تحویل داده می‌شوند.
در حالت عادی و با انجام حرکت‌های ورزشی سیستم عصبی مرکزی پیام‌هایی برای انقباض عضله ارسال می‌کند. EMS با شبیه سازی این پیام‌های در مدت زمان کوتاه‌تری باعث انقباض عضلات تمام بدن می‌شوند. عضلات تفاوت بین پیام‌ها را متوجه نمی‌شوند و بین انقباض ارادی و الکتریکی فرق نمی‌گذارند، در هر دو حالت نتیجه کار یکسان و بهینه خواهد بود. شدت انقباضات ناشی از الکترود در واقع 30٪ بیشتر از انقباضات ارادی است.
بسیاری از عضلات ارتباط خوبی با مغز ندارند و این عضلات به همین راحتی با انجام ورزش فعال نمی‌شوند و بنابراین رشد خوبی ندارند. EMS تمام گروه‌های اصلی عضلانی را تحریک می‌کند و به توسعه اتصالات عصب حرکتی مربوط به حرکت عضلات کمک می‌کند. با ارسال شوک‌های الکتریکی به طور مستقیم به این اعصاب حرکتی، حتی عضلات ضعیف متصل نیز فعال می‌شوند. از فواید استفاده از EMS این است که از آنجا که فیبرهای عضلانی به ترتیب غیر منظم با EMS فعال می‌شوند، از همان ابتدای کار سطح بالایی از تمرینات فعال می‌شود که فیبر عضلانی بیشتری را با سرعت تسریع شده ایجاد می‌کند. بافت عضلانی فعال‌تر، نیاز به مصرف انرژی بیشتری دارد که در نتیجه کالری بیشتری حتی در حالت استراحت می‌سوزاند.
⦁ دستگاهی ایمن و موثر
مزیت تحریک الکتریکی عضله (EMS) بر روی بدن بیش از 40 سال است که شناخته شده است. مدت‌هاست که EMS توسط ورزشکاران برتر برای بهبود عملکرد و بهینه سازی عضلات آنها و همچنین توسط فیزیوتراپیست‌ها برای توان بخشی عضلات مورد استفاده قرار می‌گیرد.
EMS دستگاهی است که تحریک الکتریکی عضله را بر روی بدن افراد انجام می‌دهد. از فواید استفاده از EMS این است که می‌توانید نتایج یک ورزش 90 دقیقه‌ای را در 20 دقیقه ببینید. محصولات ایتال فیت حاصل چندین سال تحقیق و توسعه برای طراحی دستگاهی جهت ترکیب ورزش‌های عادی با EMS است. این وسیله توسط محققان متخصص برای ورزشکاران سطح بالا و حرفه‌ای ساخته شده است که پروتکل‌های بهبودی به کمک آن اجرا شده و متناسب با همه افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه مجهز به سیستم الکترونیکی شامل 20 تا 22 الکترود است که در کل بدن توزیع می‌شوند. این الکترودها ترکیب شوک‌های الکتریکی برنامه ریزی شده را پخش می‌کند که با توجه به مجموعه اهداف، گروه‌های عضلانی را هدف قرار می‌دهد.
⦁ روش electroposturale
پروتکل EMS بر اساس یک روش electroposturale طراحی شده است که هدف آن ساختن بدن و پیشگیری از اختلالات اسکلتی عضلانی برای هدفی سالم (مانند پیشگیری از پوکی استخوان) است. این روش شامل انجام حرکات پویا برای مقابله با انقباضات عضلانی تحریک الکتریکی است.

جلیقه ورزشی

برخلاف یک تحریک الکتریکی منفرد که همزمان به یک ناحیه از بدن اعمال می‌شود، ITALFIT EMS امکان کار فشرده روی کل بدن را به طور همزمان و در طول جلسه فراهم می‌کند.
یکی از فواید استفاده از ems این است که در مقایسه با تمرینات بدن سازی و تناسب اندام، صرفه جویی قابل توجهی در زمان می‌کند: جلسه 20 دقیقه‌ای معادل 2 تا 4 ساعت تمرین عضلانی فشرده است. یک جلسه 20 دقیقه‌ای می‌تواند بین 700 تا 1200 کالری بسوزاند. در پایان جلسه، به دلیل ترشح اندورفین، احساس خوبی نیز در فرد ایجاد می‌شود.
علاوه بر صرفه جویی در زمان این دستگاه دارای امنیت بسیار بالایی است. استفاده از این روش برای انجام ورزش به شما اطمینان می‌دهد هیچ گونه آسیب و فشاری بر روی تاندون‌ها ایجاد نمی‌شود. علاوه بر آن در کمترین زمان ممکن نتایج مفید آن را بر بدن خود خواهید دید. بعد از دو یا چند جلسه استفاده از EMS تغییرات قابل ملاحظه‌ای بر عضلات و اندام خود مشاهده می‌کنید.
از دیگر فواید استفاده از ITALFIT EMS این است که این دستگاه ها هیچ گونه محدودیت سایز و وزنی ندارد و تمام افراد بالای 18 سال در هر شرایطی می‌توانند از آن استفاده کنند.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
ems training

تاثیرات درمانی لباس‌های EMS ایتال فیت

درباره تأثیر درمانی EMS چه می دانید؟ آیا تجربه ورزش با لباس‌های ای‌ام اس را دارید؟ یکی از روش‌های نوین ورزشی که توسط کشور آلمان ابداع شده و همزمان با عضله سازی، تأثیر درمانی بسیار زیادی دارد، ورزش EMS است. این ورزش می‌تواند تمامی عضلات شما را هنگام تمرین کردن درگیر کند و باعث چربی سوزی و کاهش چاقی شود. اگر با توجه به یک برنامه منظم به صورت روزانه به ورزش با EMS بپردازید. ماهیچه‌ها و عضلات شما با استفاده از روش صحیح به شکل هدفمند تحریک خواهند شد.
ورزش عادی روزانه در مدت زمان کم تنها درصد کمی در سلامت جسم شما تاثیر دارد و دیگر هیچ تاثیری برای شما به همراه نخواهد داشت. اما در شرایطی که شما به طور مرتب و در کنار مربی با لباس‌های EMS ورزش کنید، عضلات شما تحت تاثیر پالس‌های الکتریکی این لباس‌های قرار می‌گیرد و می‌توانید مقدار 700 تا 1200 کالری تنها در 20 دقیقه بسوزانید.
برای ورزش کردن با دستگاه‌های ای ام اس، باید لباس‌های مختص این ورزش را بپوشید، تا جریانات الکتریکی توسط این لباس به بدن شما اتصال پیدا کنند. امواج از طریق سیم‌های موجود در این لباس به بدن شما وصل می‌شود، در حقیقت برای جلوگیری از آسیب دیدگی، الکترودهایی در این لباس‌ها هستند که روی مهم‌ترین بخش‌های عضلانی بدن شما قرار می‌گیرند. پس از وارد شدن ضربه‌های پیاپی الکتریکی به بدن و عضلات، ماهیچه‌های شما منقبض خواهند شد و افزایش انقباض موجب عضله سازی بدن شما می‌شود. به گفته متخصصین ورزشی، فشارهایی که دستگاه‌های ای ام اس به بدن وارد می‌کنند کاملاً مشابه ورزش‌های سنتی و باشگاهی می‌باشد.

تاثیر درمانی EMS و مزیت‌های استفاده از این لباس‌ها

همان طور که گفتیم، برای این که شما بتوانید به کارآمد بودن دستگاه‌های EMS و اثر بخش بودن ورزش با EMSپی ببرید، باید متوجه مزیت‌های این ورزش با این لباس‌ها شوید. یکی از مزیت‌های مهم و قابل توجه دستگاه‌های ای ام اس این است که این لباس‌های ورزشی می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان، بیشتری تاثیر گذاری را روی عضلات شما داشته باشند. در حقیقت این دستگاه‌ها به علت این که در زمان ورزش با جریان الکتریکی کار می‌کنند، موجب تحریک هر چه سریع تر عضلات شما و در نهایت سبب عضله سازی و تناسب اندام در کوتاه‌ترین زمان می‌شوند.
در واقع ورزش با EMS بدین صورت می‌باشد که شما هنگام ورزش کردن لباس‌هایی را بر تن می‌کنید که داخل آن‌ها الکترودهایی قرار گرفته‌است و این الکترودها در زمان فعالیت ورزشی می‌توانند جریان برق را به بدن شما انتقال دهند. برای انجام این ورزش به زمان بسیاری کمی نیاز دارید. از دیگر مزیت‌های ورزش کردن با این لباس‌های می‌توان به نتیجه‌گیری سریع و کاهش زمان حضور در باشگاه اشاره کرد. به همین علت می‌بینید که بسیاری از افراد معروف و سلبریتی‌ها برای تناسب اندام و بهره‌گیری از تاثیر درمانی EMS به ورزش کردن با استفاده از این لباس‌های روی آورده‌اند.

ایتال فیت

ایجاد اندامی مناسب و خوش فرم و درمان چاقی

یکی از مهم‌ترین تاثیرات درمانی ورزش با لباس‌های ای ام اس، درمان چاقی و کاهش وزن به میزان دلخواه است. اگر اضافه وزن دارید به راحتی می‌توانید از طریق ورزش با دستگاه‌های ای ام اس، در کوتاه‌ترین زمان، وزن خود را به میزان دلخواه کاهش دهید. در حقیقت این روش از تحریک عضلات با در نظر گرفتن مهندسی‌های انجام شده روی آن، کاملاً مشابه روش ورزش‌های بدنسازی در باشگاه‌های ورزشی است.
بدون هیچ نگرانی و عوارضی می‌توانید به باشگاه‌های ورزشی بروید. البته لباس‌های EMS می‌توانند در عرض یک ماه نتیجه ای را برای شما رقم بزنند که شما در مدت چند ماه باشگاه به آن دست نیافته‌اید. همین علت مخصوص افرادی است که با توجه به کمبود وقتی که دارند، می‌توانند به ورزش با EMS اعتماد کنند. البته این موضوع را فراموش نکنید که ورزش با دستگاه‌های ای ام اس هیچ گونه عوارضی را برای شما به همراه نخواهند داشت.

تاثیر درمانی EMS بر سلامت و زیبایی اندام‌های بدن

اگر بخواهیم در مورد تاثیرات درمانی EMS بر سلامت شما بیان کنیم، در یک جمله باید بگوییم که ورزش با EMS از روش‌های درمانی با جریانات الکتریکی الهام گرفته و شبیه فیزیوتراپی است؛ بنابراین تا لباس‌های ای ام اس تا حد زیادی می‌توانند تاثیرات درمانی بسیار مثبتی برای تمامی بخش‌های بدن شما داشته باشند.
لباس‌های ای ام اس با تحریک کردن مهم‌ترین نواحی بدن موجب تقویت این نواحی و بهبود سلامت عضلات بدن می‌شوند و بر عکس ورزش‌های تناسب اندام با وزنه، روی عضلات و مفاصل فشاری زیادی وارد نمی‌کنند. حتی شما می‌توانید در صورت آسیب دیدگی قبلی ورزش را با این دستگاه‌ها ادامه دهید.

تاثیر درمانی EMS برای سلامت روح

از دیگر تاثیرات درمانی ورزش با لباس‌های ای ام اس می‌توان به آزاد شدن اندروفین در بدن اشاره کرد. این تاثیر درمانی EMS یکی از مهم‌ترین نتایجی است که برای سلامت روح و روان شما به همراه دارد. اندروفین یک هورمون شادی و نشاط است که آزادسازی آن باعث می‌شود که اضطراب شما تا حد زیادی کاهش پیدا کند و شما نشاط بیشتری داشته باشید. کاهش انرژی‌های منفی و میزان افسردگی از دیگر تاثیرات این هورمون است که به واسطه انجام این ورزش در بدن شما ترشح می‌شود.

تاثیر درمانی EMS برای ترمیم بافت‌های عضلانی ورزشکاران

دیگر مزیت درمانی ورزش با لباس‌های ای ام اس ترمیم سلولی بدن با عملکردی بسیار سریع است. همین امر موجب شده تا بسیاری از ورزشکاران برای درمان بافت‌های آسیب دیده خود بر اثر ورزش‌های حرفه ای و شدید به سراغ تمرین با لباس‌های ای ام اس بروند. ورزشکاران با تمرینات ای ام اس می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان بهترین عضله سازی را داشته باشند. چرا که آن‌ها بدن آماده ای دارند.

نتیجه‌گیری برای تاثیر درمانی EMS

به طور کلی می‌توان گفت دستگاه‌های EMS بسیار کارآمد هستند و مزیت‌های زیادی برای انواع افراد دارند. همه کسانی که می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان علاوه بر چربی سوزی و کاهش وزن، عضله سازی هم داشته باشند، می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند. ورزش با لباس‌های ای ام اس هیچ گونه عوارضی ندارد و در مقایسه با روش‌های ورزشی دیگر تاثیرات درمانی بیشتری دارند.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
تناسب اندام چیست؟

تناسب اندام تنها در 20 دقیقه با لباس های EMS ایتال فیت

سلامتی و داشتن اندام زیبا همیشه و در همه زمان‌ها دغدغه بسیاری از افراد جامعه بوده است. افراد با انجام روش‌های مختلف سعی دارند بدنی آماده و استایلی ایده آل داشته باشند. داشتن اندامی بدون نقص نیازمند انجام ورزش و تمرینات بدنسازی مناسب و داشتن رژیم غذایی سالم است. بسیاری از افراد به دلیل داشتن مشغله‌های فراوان نمی‌توانند به درستی ورزش کرده و نتیجه دلخواه خود را دریافت کنند. در این مقاله قصد داریم شما را با یک روش کاربری و آسان آشنا کرده تا در کمترین زمان ممکن به اندام ایده آل خود برسید.

تناسب اندام و آمادگی جسمانی

تناسب اندام و آمادگی جسمانی به توانایی سیستم‌های بدن برای همکاری موثر برای انجام فعالیت‌های مرتبط با سلامت و انجام فعالیت‌های روزمره گفته می‌شود. کارآمد بودن یعنی انجام فعالیت‌های روزمره با کمترین تلاش ممکن. یک فرد دارای اندام متناسب قادر به انجام کارهای روزمره است، مسئولیت‌های خانه را بر عهده دارد و هنوز انرژی کافی را برای لذت بردن از ورزش و سایر فعالیت‌های اوقات فراغت دارد. آمادگی بدن به افراد کمک می‌کند در تمام طول روز با انرژی بالا فعالیت‌های مختلف را انجام دهند. همچنین سلامتی بدن به سلامت ذهن نیز کمک کرده و باعث کاهش استرس و اضطراب می‌شود.
تناسب اندام مناسب جسمی و سلامتی شامل خصوصیاتی است اعم از سلامت ذهنی، استقامت قلبی تنفسی، قدرت و استقامت عضلانی و انعطاف پذیری است. در حالی که یک تعریف استاندارد برای تناسب اندام وجود دارد اما هر فرد می‌تواند درک شخصی خود را از معنای متناسب بودن اندام داشته باشد. از نظر برخی افراد، اندام متناسب به معنای توانایی تکمیل یک ماراتن یا بالا بردن وزن زیاد است. از نظر دیگری، می‌تواند به معنای قدم زدن در اطراف بدون احساس تنگی نفس باشد. تعریف شما از تناسب اندام تحت تأثیر علایق، توانایی‌های بدنی و اهداف شما خواهد بود. مهم نیست که چه تعریفی داشته باشید، مهم این است که هر فرد تعریف شخصی خود را از تناسب اندام در چارچوبی سالم حفظ کند. این بدان معنی است که شما باید انتظارات واقع بینانه‌ای داشته باشید و تعادل و اعتدال را در تمام جنبه‌های زندگی حفظ کنید. رسیدن به اندام متناسب و آماده می‌تواند سخت اما بسیار جذاب و لذت بخش باشد.
یکی از مراحل رسیدن به تناسب اندام انجام منظم ورزش‌های مفید است. ورزش کردن باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده و به سلامتی قلب و دستگاه تنفسی نیز کمک می‌کند. با ورزش کردن عضلات بدن منقبض شده و آماده رسیدن به حالت ایده آل می‌شوند. بسیاری از افراد به دلیل داشتن مشغله‌های فراوان فرصت ورزش کردن ندارند. از این رو در ادامه قصد داریم روشی برای ورزش کردن معرفی کنیم که در کمترین زمان ممکن بدن شما را به تناسب اندام می‌رساند.

ای ام اس چیست
جلیقه ورزشی

EMS یا تحریک الکتریکی عضلانی

تحریک الکتریکی عضله (EMS) نوعی الکتروتراپی است که برای تقویت عضلات ضعیف، کاهش تورم، تسکین درد و بهبود زخم‌ها و انقباض عضلانی را با استفاده از شوک‌های الکتریکی ایجاد می‌کند. تحریک الکتریکی عصبی عضلانی (NMES) از شوک‌هایی با شدت بالا استفاده می‌کند که باعث تحریک اعصاب محیطی برای تولید انقباض عضله می‌شود. شوک‌های الکتریکی توسط دستگاهی مخصوص تولید می‌شوند و از طریق الکترودها (پد‌هایی که به پوست می‌چسبند) باعث تحریک عضلات می‌شوند. شوک‌هایی که EMS تولید می‌کند پیام‌های سیستم عصبی مرکزی را مبنی بر انقباض عضلات تقلید کرده و باعث انقباض عضلات می‌شوند. پدهای مخصوص بر روی لباس‌هایی قرار گرفته و بدن با پوشیدن آن‌ها می‌تواند از مزیت‌های آن بهره مند شود.

چه زمانی از EMS استفاده می‌کنیم؟

چندین کاربرد برای EMS و NMES وجود دارد که عبارتند از:
مسکن دردهای عضلانی: از EMS می‌توان در سطح پایین برای کاهش دردهای عضلانی استفاده کرد. این کار را می‌توان با تعدیل مقدار سیگنال‌های درد به مغز یا آزاد کردن مسکن‌های طبیعی درد به نام اندورفین انجام داد.
انقباض عضله: از EMS در شدت‌های مختلف برای تحریک عضله یا کمک به حفظ توان عضله استفاده می‌شود. نمونه‌هایی از این نوع درمان عبارتند از:
به دنبال سکته مغزی، می‌توان از EMS برای حفظ برخی از توان‌های عضلانی شانه برای بهبود عملکرد و کاهش درد استفاده کرد.
برای درمان بی اختیاری ادرار، از EMS برای انقباض عضلات کف لگن استفاده می‌شود.
پس از جراحی می‌توان از EMS برای تحریک عضلات ران برای افزایش قدرت نیز استفاده کرد.

مزایای EMS

از مزایای EMS می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
⦁ کاهش درد
⦁ لاغری سریع با EMS
⦁ تقویت بهبود بافت‌های بدن
⦁ افزایش قدرت عضلات
⦁ حفظ و بازیابی فعالیت عضلانی
استفاده از این روش باعث می‌شود در زمان 20 دقیقه تمام عضلات بدن منقبض شوند. انقباض عضلات بدن را برای انجام هر گونه فعالیت ورزشی آماده می‌کند. افرادی که زمان کافی برای انجام ورزش و فعالیت‌های مختلف برای انقباض عضلات بخش‌های مختلف ندارند، با استفاده از این روش در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود می‌رسند. استفاده منظم از این روش و به دنبال آن انجام فعالیت‌های ورزشی مفید به افراد در رسیدن به تناسب اندام کمک بسیار زیادی می‌کند. درمان چاقی با EMS در کنار ورزش و رژیم غذایی نتیجه بسیار عالی به همراه خواهد داشت.

لاغری با لباس‌های ایتال فیت

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
blog1

کاهش سایز و وزن تنها در 20 دقیقه با لباس‌های ایتال فیت

امروزه لاغری و کاهش وزن از دغدغه‌های بسیار مهم برای تمام افراد است. روش‌های مختلفی برای کاهش وزن و سایز وجود دارد از جمله انجام ورزش‌های مختلف، رژیم‌های غذایی، انجام عمل‌های جراحی و …. . یکی از جدیدترین روش‌ها برای انجام ورزش و کاهش وزن استفاده از لباس‌های ایتال فیت است. در این مقاله به طور کامل در مورد کاهش سایز با این لباس‌ها صحبت می‌شود.

تاثیر ورزش بر لاغری و کاهش وزن

یکی از سوال‌هایی که همواره در ذهن افراد وجود دارد این است که ورزش تا چه میزان می‌تواند بر لاغری افراد تاثیر بگذارد؟ اینکه آیا ورزش کردن به تنهایی باعث کاهش سایز می‌شود یا خیر مسئله‌ای بسیار مهم است. برای کاهش وزن باید میزان مصرف کالری فرد از میزان دریافتی بیشتر باشد. ورزش کردن یکی از راه‌های تاثیر گذار بر سوزاندن کالری است. نکته‌ای که وجود دارد این است که ورزش به تنهایی باعث کاهش میزان کالری زیادی نشده و حتما باید با رژیم غذایی مناسب همراه باشد. در واقع سوزاندن کالری از طریق رژیم‌های غذایی راحت‌تر از سوزاندن کالری از طریق ورزش می‌باشد. برای سوزاندن کالری از طریق ورزش باید تمرین‌ها و فعالیت‌هایی مستمری را به صورت روزانه انجام دهید.

ورزش کردن علاوه بر سوزاندن کالری به تقویت ذهن نیز کمک بسیاری می‌کند. این کار باعث افزایش انگیزه فرد برای دنبال کردن فعالیت‌های مفید و تغذیه درست شده و به مرور باعث کاهش سایز و وزن می‌شود. یکی از مهم‌ترین تاثیراتی که ورزش کردن برای سلامت افراد دارد، ثابت نگه داشتن سایز و وزن است. رژیم غذایی به تنهایی نمی‌تواند وزن فرد را کاهش داده و به صورت موقت تاثیر می‌گذارد.
گاهی اوقات افراد به دلیل مشغله‌ی زیاد و دسترسی نداشتن به باشگاه‌های ورزشی مدت‌ها از ورزش دور مانده و دچار افزایش وزن و چاقی می‌شوند. به همین دلیل به دنبال راه‌هایی ساده برای انجام ورزش و کاهش وزن هستند. ورزش با لباس‌های EMS یکی از راه‌های بسیار عالی و تاثیر گذار برای کاهش وزن است.

لاغری با لباس‌های ایتال فیت
لاغری با لباس‌های ایتال فیت

لاغری با لباس‌های ایتال فیت

تحریک الکتریکی عضله (EMS) ، که به عنوان تحریک الکتریکی عصبی عضلانی (NMES) نیز شناخته می‌شود، روشی جدید برای ایجاد انقباض عضلات با استفاده از شوک الکتریکی است. در حالت عادی برای انقباض هر عضله باید ورزش خاصی را انجام داده و با گذشت مدت زمان زیادی عضله منقبض می‌شود. استفاده از لباس‌های EMS در کمترین زمان ممکن تمام عضلات بدن را منقبض می‌کنند. این روش که تحریک الکترومیوست نیز نامیده می‌شود، به دلایل زیادی در چند سال گذشته مورد توجه بیشتری قرار گرفته است. همچنین می‌تواند به عنوان یک ابزار برای انجام تمرین قدرتی افراد سالم و ورزشکاران مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر آن برای توانبخشی بیمارانی که دارای مشکلات حرکتی هستند نیز مفید است.

هنگام ورزش کردن سیستم عصبی مرکزی پیام‌هایی را برای ایجاد انقباض بر روی عضلات ارسال می‌کند. استفاده از روش EMS به این صورت است که تعدادی الکترود به کمک پدهایی مخصوص به قسمت‌های مختلف چسبیده می‌شوند. به وسیله پاورباکس مخصوص شوک‌های الکتریکی ایجاد شده و وارد بدن می‌شوند. این شوک همان پیام‌های عصبی سیستم عصبی مرکزی را تقلید کرده و باعث انقباض عضلات بدن می‌شوند. این روش به عنوان شبیه ساز ورزش در نظر گرفته شده و مکملی برای فعالیت‌های ورزشی است. همچنین به عنوان روشی برای لاغری، کاهش وزن، حرکات توانبخشی و زیبایی اندام مورد استفاده قرار می‌گیرد. یک جلسه ورزش 20 دقیقه‌ای با لباس های EMS ایتال فیت معادل یک تمرین فشرده ورزشی 2 تا 4 ساعته است.
نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که این لباس‌ها به تنهایی باعث لاغری و کاهش سایز نمی‌شوند، زیرا کالری تنها در حالتی که تمام عضلات بدن، عضلات قلب و دستگاه تنفسی همزمان درگیر شوند سوزانده می‌‌شود. پزشکان معتقدند افرادی که از این لباس‌ها استفاده می‌کنند، عضلاتشان با شوک‌های الکتریکی تحریک شده و تقویت می‌شوند. همین امر باعث آمادگی بدن، تناسب، تمایل و توانایی بیشتر برای انجام فعالیت‌های بدنی و شرکت در فعالیت‌های ورزشی می‌‌شود.

تاثیر EMS بر بدن

تمرینات قدرتی که توسط NMES انجام می‌شود، باعث تقویت سازگاری‌های عصبی و عضلانی شده و مکمل قوی برای انجام ورزش و کاهش وزن است. بر اساس گزارشاتی که توسط دانشگاه‌های معتبر منتشر شده است، لباس‌های EMS ایتال فیت برای مردان و زنانی مناسب است که می‌خواهند به تناسب اندام و لاغری برسند، ساختار عضلانی خود را تقویت کنند، توده‌های چربی خود را کاهش دهند و بدن خود را زیبا کنند. این دستگاه باعث سفت شدن شکم، اصلاح یا تقویت ران‌ها و سفت شدن یا افزایش حجم عضلات گلوتل می‌شود.
EMS مدت‌هاست که توسط ورزشکاران حرفه‌ای برای بهبود عملکرد و بهینه سازی عضلات آنها و همچنین توسط فیزیوتراپیست‌ها برای توان بخشی عضلات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به صورت لباس‌های پوشیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از دستگاه EMS می‌توانید زمان عادی ورزش خود را اصلاح کنید، زیرا این فناوری با سرعت بسیار بیشتری عضلات شما را منقبض کرده تا به نتیجه دلخواه برسید.

لاغری با لباس‌های ایتال فیت

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
2019_11_18_18_14_6_775

سکوسوت ها و مبارزه با سارکوپنیا

زنان ﺑﺎ ﺷﺮﻭﻉ ﺳﻦ ۴۰ ﺳﺎﻟﮕﯽ و مردان با شروع ۵۰ سالگی، ﻫﺮ ﺳﺎﻝ ﺣﺪﻭﺩ ﻧﯿﻢ ﮐﯿﻠﻮ ﺍﺯ ﺣﺠﻢ ﻋﻀﻼﺕ بدن ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯽﺩﻫﻨﺪ.

ﺑﻪ ﺟﺎﯼ عضلهٔ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺭﻓﺘﻪ، ﭼﺮﺑﯽ ﺟﺎﯾﮕﺰﯾﻦ ﻣﯽﺷﻮﺩ و ﺗﺎ ۸۰ ﺳﺎﻟﮕﯽ، یک سوم ﻗﺴﻤﺖ ﻋﻀﻼﺕ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯽﺭﻭﺩ.

❇ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺗﻐﯿﯿﺮﺍﺕ «ﺳﺎﺭﮐﻮ ﭘِﻨﯿﺎ» ﻣﯽﮔﻮﯾﻨﺪ. ﺍﯾﻦ ﺗﻐﯿﯿﺮﺍﺕ ، ﻗﺴﻤﺘﯽ ﺟﺪﺍ ﻧﺎﺷﺪﻧﯽ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯽ است؛

ﭼﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺎﻥ ﻭ ﭼﻪ ﺩﺭ ﻣﺮﺩﺍﻥ ، ﻭﻟﯽ ﺭﺍه ﺣﻞ آن مشخص است:

تمرین با Secco suit ها (لباس های لاغری ایتال فیت)

✅  ﺷﻤﺎ ﺑﺎ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺣﺠﻢ ﻋﻀﻼﺕ به وسیلهٔ انجام ﻭﺭﺯش با لباس های لاغری ایتال فیت، فقط در ۲۰ دقیقه، سه بار در هفته، حتی در منزل ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﺗﻐﯿﯿﺮﺍﺕ ﻣﺼﻮﻥ می شوید.

✅ ﻟﻄﻔﺎً ﺧﺎﻧﻢﻫﺎ و آقایان بالای سن مذکور، ﺍﺯ پوشیدن لباس های لاغری ایتال فیت (سکو سوئیت‌ها)، و انجام ﻭﺭﺯﺵﻫﺎﯼ ﺑﺪﻥﺳﺎﺯﯼ و استفاده از تردمیل، و بدمینتونِ و کوهنوردی با این لباس ها پرهيز نكنيد و هر چه زودتر ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﯿﺪ.  (در صورت بیماری خاص، دیابت و… مشورت پزشک)

✅  ﻓﻮﺍﯾﺪ ﻭﺭﺯﺵ با لباس های لاغری ایتال فیت:
(سکو سوئیت ها) ﺑﺮﺍﯼ ﺧﺎﻧﻢﻫﺎﯼ ﺑﺎﻻﯼ ۴۰ ﺳﺎﻝ و آقایان بالای ۵۰ سال، ﺟﻠﻮﮔﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﭘﻮﮐﯽ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥ ﻭ ﺣﺘﯽ ﺗﺮﻣﯿﻢ ﺁﻥ، ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺗﻌﺎﺩﻝ، اﻓﺰﺍﯾﺶ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻭ ﺷﺎﺩﯼ ﻭ ﻧﺸﺎﻁ، ﮐﻤﮏ ﺑﻪ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﭼﺮﺑﯽ ﻭ ﻭﺯﻥ، ﺟﺎﯾﮕﺰﯾﻨﯽ ﻋﻀﻠﻪ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﭼﺮﺑﯽ، ﺑﻬﺒﻮﺩ ﺍﻧﻌﻄﺎﻑﭘﺬﯾﺮﯼ ﺑﺪﻥ و افزایش توﺍﻥ ﻭ ﻧﯿﺮﻭ می‌باشد.

۱- چای را اندکی سرد بنوشید تا سرطان مری نگیرید.
۲- قندهای قندان را ریزتر کنید.
۳- هیچ وعده غذایی را حذف نکنید.
۴- از گیاهخوار شدن صرف نظر کنید! بدن به مواد گوشت نیازمند است.
۵- با سیر و پیاز به شدت دوست باشید.
۶- آب فراوان بنوشید.
۷- چیپس را دشمن خود بدانید.
۸- غذا را به خوبی بجوید.
۹- ماست کم چرب و شیر را فراموش نکنید.
۱۰- گوجه فرنگی را دوست خوب خود بدانید.
۱۱- برنج را آبکش نکنید.
۱۲-با سوسیس و کالباس سرسنگین باشید.
۱۳- با نوشابه قهر کنید.
۱۴- نان سبوس دار میل کنید.
۱۵- دیر شام نخورید.
۱۶- مصرف ماهی را جدی بگیرید.
۱۷- به یکدیگر برای خوردن شام بیش از حد تعارف نکنید.
۱۸- کافیست هر روز نیم ساعت پیاده روی کنید.
۱۹- میوه فراوان بخورید.

ﺳﺎﺭﮐﻮ ﭘِﻨﯿﺎ ﯾﮏ کلمهٔ ﺭﻭﺳﯽ ﺍﺳﺖ ؛

ﺳﺎﺭﮐﻮ ﯾﻌﻨﯽ ﮔﻮﺷﺖ ﻭ ﭘﻨﯿﺎ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ، ﭘﺲ ﺳﺎﺭﮐﻮ ﭘﻨﯿﺎ ﯾﻌﻨﯽ:

ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩﻥ ﻋﻀﻠﻪ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ضعف ﺟﺴﻤﯽ ﻭ ﮐﺎﻫﺶ نیروی بدنی خواهد شد.
لباس لاغری سالمندان

لباس های لاغری ایتال فیت که توسط جریان‌های الکتریکی، انقباضات عضله را تحت کنترل در می‌آورد و با توجه به شرایط ورزشکار، می‌توان شدت آن را کم یا زیاد کرد، یک ویژگی دارد که این دستگاه میتواند به صورت نقطه و یا همزمان در نقاط مختلف بدن فعال شود. به این صورت که به شما امکان می‌دهد تا در شرایط مختلف بخشی از دستگاه را فعال کنید.

🔸 مثلا برای گروهی از سالمندان که قادر به فعالیت شدید نیستند، شما می‌توانید بخشی از عضلات پا را درگیر کنید و یا معلولین نیز تنها بخشی از بدن که سالم است را تمرین دهند.

🔸 ورزش با لباس های لاغری ای ام اس دلگرمی به زندگی را در قشر سالمند جامعه به شدت بالا میبرد و روحیه در سالمندان را تقویت میکند.

🔸 جمعی از سالمندان دچار مشکلات حرکتی‌اند و جمعی دیگر نیز نمی‌توانند محیط پر هیاهوی ورزشی را تحمل کنند.

🔸ایتال فیت برای هر دو دسته از این سالمندان متد ورزشی مخصوص خود را در راستای ورزش و سلامت بدن دارد.‌

سالمندانی که برای رفتن به باشگاه مشکل دارند و یا محیط شلوغ باشگاه را نمیتوانند تحمل کنند، متد تمرینی ای ام اس توسط سکوسوئیت های ایتال فیت قادر است به صورت مجزا و در محل شرایطی را فراهم آورد تا در منزل تمرین خود را انجام دهند.

✅ این گروه از سالمندان نیز گاهی دچار سکته‌هایی شده‌اند که بخش‌هایی از بدن آنها نیز از کار افتاده است. استفاده ازلباس های لاغری ایتال فیت (سکو سوئیت ها بر پایه ای ام اس) قادر است سیستم عصب عضله را تقویت کند و بافت‌های انتقال دهنده‌ عصبی آسیب دیده را تا حد بالایی بازیابی کند.

✅ و اما آن دسته از سالمندانی که در محیط‌های شلوغ ورزشی شرکت میکنند، ای ام اس می‌تواند روزنه روشنی برای ورزش و روحیه آنها باشد. زیرا این متد تمرینی به صورت گروهی نیز قابل اجراست توسط جلیقه های ای ام اس (آمیدو سوئیت ها) با این تفاوت که درجه و شدت تمرین برای هر فرد سالمند متفاوت است.

جهت مشاهده مشخصات محصول سکوسوئیت اینجا کلیک کنید

لباس لاغری خشک

فواید لباس های لاغری ایتال فیت

🍀 لباس های لاغری ایتال فیت در هر زمان و مکان میتواند یک باشگاه و یک مربی کامل برای شما باشد.

🍀 دسترسی آسان و نصب اپلیکیشن در موبایل.

🍀 ضد عرق و انتی باکتریال ، پس نیازی به شست و شوی مداوم نمیباشد.

🍀 جنسی لطیف با الیاف نانو و بسیار سبک.

لباس لاغری خشک
لباس ورزشی خشک

سلولیت به رسوب چربی نامنظم که در اندام خاصی از بدن جمع شده و باعث ایجاد شکلی ناهنجار در آن قسمت می‌شوند.

با تحریک توسط پالس های الکتریکی لباس های لاغری ایتال فیت (secco suit) می‌توان انقباض و گردش خون محلی (در محل مورد نظر) را افزایش داد که منجر به افزایش نرخ متابولیک و افزایش لنفاتیک کانال عروقی (افزایش گردش خون) میشود، در نهایت شما میتوانید پوستی با ظاهری صاف تر داشته باشید…

مشاهده اطلاعات کامل لباسهای سکوسوئیت

لباس های «سکو» شامل ۱۸ پد در قسمت های سرشانه، سینه، کتف ها، فیله های کمر، جلو و پشت ران، بازوها و شکم میباشد که با روشن کردن اپلیکیشن، با تحریک الکتریکی پالس ها توسط پدها روی عضلات ارادی بدن فعال میشود و در هر قسمت از بدن که چربی و سلولیت وجود داشته باشد از بین میبرد و در استفاده مداوم بعد از ازبین رفتن چربی ها و سلولیت ها باعث فرم دهی عضلات بدن میشود.

این بدین معنی است که حتی اگر افرادی که دارای اضافه وزن نیستند میتوانند استفاده کرده و سریعتر به نتیحه ایده آل (خوش فرم شدن عضلات) برسند.

لباس لاغری بانوان

تمرین با لباس های لاغری ایتال فیت بر پایه علم EMS یک تمرین عالی برای کسانی است که از مشکلات سیستم اسکلتی رنج می‌برند، و حتی میتوانند به عنوان یک ابزار پیشگیری از پوکی استخوان ورزش با لباس های لاغری ایتال فیت را در اولویت قرار دهند..‌.

فعالیت‌های جسمانی (فیزیکی) به عنوان یک عامل جلوگیری از پوکی استخوان می‌باشد، و در طی تمرین با لباس های لاغری ایتال فیت، عضلات عمیق اسکلتی تحریک می‌شوند که به تقویت عضلات و استخوان‌هایی که بدن را راست نگه می‌دارند، کمک می‌کنند.

عضله سازی

چربی سوزی و چربی سوزی با لباس‌های EMS ایتال فیت

آیا درباره Ems اطلاعاتی دارید؟ آیا می‌دانید لباس‌های EMS روی چربی سوزی و عضله سازی تأثیرگذار است؟ متأسفانه بسیاری از افراد به علت نداشتن آگاهی و اطلاعات کافی و تنها با توجه به شنیده‌ها به سراغ سایر مدهای ورزشی روز فیتنس و تناسب اندام می‌روند و پس از مدتی با عملکرد ناموفقی که داشته‌اند، ورزش کردن را ترک می‌کنند، بدون آن که به روش‌های جدیدتر و بهتر توجهی داشته باشند.
در واقع برخی از روش‌ها و ابزارهای ورزشی بسیار نوین و کاربردی هستند و باعث جذب افراد و علاقه آن‌ها به ورزش می‌شوند؛ بنابراین اگر شما هم به مانند سایر ورزشکاران حرفه‌ای به دنبال Ems هستید و می‌خواهید با ورزش‌های مطابق با مد روز آشنا شوید، باید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. در این مقاله راجع به تأثیر لباس‌های EMS در چربی سوزی و تناسب اندام و Ems صحبت خواهیم کرد.

ورزش EMS چیست؟ تاثیر لباس‌های EMS ایتال فیت

در قرن 18 برای نخستین بار ای‌ام اس به عنوان یک ورزش تأثیر گذار در امر کاهش وزن و ساخت عضله ابداع شد. البته بعدها از کاربرد مهم این ورزش در فیزیوتراپی و باز توانی عضلانی و مشکلات اسکلتی استفاده کردند. شما با پوشیدن لباس‌های EMS ایتال فیت می‌توانید بدون آنکه مفاصل خود را به حرکت در بیاورید، عضلات را تحریک و تقویت کنید.
ورزش ای‌ام اس در برخی موارد مانند آسیب دیدگی از قسمت آتروفی یا تحلیل عضلاتی جلوگیری می‌کند. شاید برای شما جالب به نظر برسد، اما سازمان غذا و داروی آمریکا بر استفاده از دستگاه‌های EMS نظارت جدی دارد و برای آن‌ها قوانین مخصوصی را در نظر گرفته است. در چند سال گذشته برای تقویت عضلات و چربی سوزی از ای‌ام اس استفاده می‌کردند و در حال حاضر بسیاری از برندها در حال تولید لباس‌های مخصوص EMS هستند. هدایت این گونه لباس‌ها توسط مربی و از طریق یک تبلت یا استند هوشمند صورت می‌گیرد.

مسئله مهم چربی سوزی و لباس‌های EMS ایتال فیت

بسیاری از برندهایی که جلیقه‌ها و لباس‌های ای‌ام اس را تولید می‌کنند، مدعی هستند که این محصولات تأثیر مهمی در کاهش چربی و افزایش تحرک عضلات دارند و تمرین‌ترین با این لباس‌ها می‌تواند میزان سوخت و ساز بدن و کالری سوزی را افزایش دهد؛ بنابراین می‌توانید با تمرین کردن به واسطه لباس‌های EMS در کمترین زمان، بیشترین کالری را بسوزانید.

تاثیر لباس‌های EMS در تناسب اندام و چربی سوزی

در حقیقت فعالیت EMS به واسطه وارد کردن 150 ضربه در هر ثانیه با فرکانس‌های پایین و با توجه به نیروی بسیار خفیف جریان الکتریکی برق کمتر از 100 مگا آمپر، خطر و عوارض خاصی برای سلامت قلب انسان ندارند. فعالیت ورزشی EMS با این شرایط انجام می‌شود و همزمان با تحریک عضلات برای کاهش وزن، به عضله سازی کمک زیادی می‌کند.
هر یک ضربه‌ای که از طریق لباس‌ها وارد می‌شود، یک تکان ناگهانی را برای شما به همراه دارد. پس از این که ضربات متوالی در کوتاه‌ترین زمان و با شدت معینی صورت گرفت، عضلات در حالت انقباض قرار می‌گیرند، کاملاً شبیه به ورزش‌های و تمرین‌های سنتی. اکثراً در انتهای تمرین، با توجه به فرمان مغز، حرکات عضلات با ضربات الکتریکی هماهنگ می‌شوند. برای دستگاه و لباس‌های EMS فرقی نمی‌کند که فرمان تحرک عضلات از چه جایی می‌آید، به صورت کلی آن‌ها یک واکنش نشان می‌دهند و آن هم انقباض است.
به هنگام ورزش با لباس‌های EMS نباید بایستید، بلکه باید در حالت ایستاده و یا پویا به ورزش کردن ادامه دهید و با انجام حرکات هدفمند و کاربری به عضله سازی بپردازید. تمرین با لباس‌های EMS نه تنها باعث افزایش وزن نمی‌شود، بلکه تناسب اندام و ساخت عضله را برای شما به همراه دارد.

ایکس آمیدوسوئیت

Ems با هدف چربی سوزی

تحریک عضلات یکی از روش‌هایی است که از ترکیب با تمرینات بسیار پر تحرک صورت می‌گیرد و کمک می‌کند که عضلات در بهترین حالت شکل بگیرند. شما هنگامی که لباس‌های EMS را بر تن دارید و عضلات خود را تحت تأثیر تحرکات الکتریکی قرار می‌دهید، باید در کنار آن به انجام حرکات ساده کششی و هوازی بپردازید. زیرا چربی سوزی و عضله سازی به صورت همزمان بسیار مؤثرتر خواهد بود تا اینکه بخواهید هر کدام از این تمرینات را به صورت جداگانه‌ای انجام دهید.

در حقیقت تأثیرگذاری و ماهیت ورزش‌های EMS در تحریک عضلات به صورت همزمان در بدن قرار می‌گیرد. زمانی که در انجام تمرینات ای‌ام اس عضلات شما به صورت همزمان در حال فعالیت هستند، تایم تمرین شما به مقدار زیادی کاهش می‌یابد. در Ems تمرینات مجزایی برای تحریک عضلات گروه‌های مختلف انجام می‌گیرد، در این تمرینات هر قسمت از بدن به مدت 15 تا 20 دقیقه در تعداد 3 تا 4 ست است که انقباض عضلانی را تا 30 الی 40 درصد افزایش می‌دهد.
با توجه به این که تمامی عضلات بدن با لباس‌های EMS به صورت همزمان تحریک می‌شوند، با وجود پالس‌های الکتریکی، 30 الی 40 انقباض میکرونی در هر ثانیه برای تمام عضلات رخ می‌دهد. علاوه بر انجام این حرکات، عضلاتی که در حالت کشش قرار دارند هم باید با انجام حرکات سبک ورزشی تحریک شوند تا به میزان 36000 انقباض ماهیچه در تمام اعضای بدن ایجاد شود. جالب است بدانید تمامی این فرآیندها در مدت 20 دقیقه صورت می‌گیرد.

اجزای تشکیل دهنده لباس‌های EMS

لباس‌های EMS تشکیل شده از یک جلیقه و یک شورت (در لباس های باشگاهی) و یا لباس های شخص که جنس بسیار مقاوم و سبکی دارند. در مواد اولیه تولید لباس‌های EMS از الیاف مقاوم و مستحکم استفاده می‌شود. از خاصیت‌های لباس‌های ای‌ام اس می‌توان به ضد باکتری بودن و قابلیت شستشوی آن‌ها اشاره کرد. علاوه بر همه این‌ها عبور جریان هوا از این لباس امکان پذیر می‌باشد.

نتیجه‌گیری

در پایان به عنوان جمع بندی این مقاله باید بگوییم که استفاده از لباس‌های EMS علاوه بر این که هیچ گونه عوارضی برای سلامت عضلات بدن ندارند، بلکه باعث چربی سوزی و عضله سازی به صورت همزمان و در نهایت تناسب اندام می‌شوند. در حال حاضر بسیاری از مربیان در حال Ems هستند.

با استفاده از لباس‌های EMS ایتال فیت می‌توانید در کنار چربی سوزی قدرت بدنی و استقامت خود را افزایش دهید و شرایط را برای رشد عضلانی و ترمیم بافت‌های آسیب دیده اندام‌های بدن فراهم کنید. اکنون در پایان مقاله از شما می‌خواهیم نظرات و تجربیات خود را درباره ورزش کردن با لباس‌های ای‌ام اس را بیان کنید.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
italfit ems

تناسب اندام با لباس‌های ems ایتال فیت بدون حرکات سنگین ورزشی

آیا تناسب اندام با ems امکان پذیر است؟ در این مقاله می‌خواهیم به یکی از بهترین روش‌های نوین ورزشی بپردازیم که می‌توانید بدون انجام حرکات سنگین به تناسب اندام برسید و وزن خود را کاهش دهید. این روزها قطعاً کلمات و عباراتی مانند حرکات سبک ورزشی با لباس‌های ای ام اس، Ems Training و ایتال فیت را شنیده‌اید، ورزش‌های سبکی با دستگاه‌های EMS که می‌تواند وزن شما را به شدت کاهش دهد و باعث شود اندام شما تناسب زیبایی داشته باشد.
شما با انجام ورزش‌های هوازی به همراه دستگاه‌های ای ام اس می‌توانید بدن خود را از نظر چربی سوزی و البته عضله سازی در بهترین شرایط قرار دهید. اگر می‌خواهید با استفاده از لباس‌های EMS اقدام به عضله سازی، کات و چربی سوزی کنید، باید به فکر لباس‌های EMS ایتال فیت باشید. در ادامه می‌خواهیم درباره چگونگی تأثیر گذار این لباس‌ها روی عضلات بدن صحبت کنیم.

ماهیت ورزش EMS (تناسب اندام با ems)

Ems از جمله ورزش‌هایی است که تمام عضلات بدن را تحریک می‌کند و با فشار آوردن روی بخش‌های مهم عضله، باعث انقباض آن‌ها می‌شود. کافی است چند روزی برای کسب تجربه هم که شده ورزش کردن با این لباس‌ها را تجربه کنید، آنگاه خواهید دید که چگونه در کوتاه‌ترین زمان، اندام شما دچار تغییرات می‌شود. فشاری که ورزش EMS توسط همراه لباس‌های ایتال فیت به عضلات بدن وارد می‌کند، باعث می‌شود که تمامی چربی‌های در بدن، به طور کامل از بین بروند.
یکی دیگر از دلایلی که بسیاری از افراد به این ورزش روی آورده‌اند و تصمیم دارند با انجام حرکات سبک ورزشی به اندام دلخواه خود برسند، فرم دادن این لباس‌ها به عضلات بدن است. عضلات سرشانه و بازوهای شما پس از مدتی تمرین با این لباس‌های شکل زیبایی به خود می‌گیرند. این لباس‌ها با توجه به سیستمی که طراحی شده‌اند، بدن انسان را بیشتر از ورزش‌های سنتی و قدیمی بدن‌سازی تحت فشار می‌برند. به همین علت مربیان توصیه می‌کنند، تنها 3 روز در هفته برای ورزش ای ام اس کافی است.

تناسب اندام با ems و عملکرد لباس‌های ایتال فیت

همان طور که می‌دانید، دستگاه‌های ورزشی ems شما را به انجام ورزش‌های الکتریکی و پرفشار ترغیب کرده‌اند؛ بنابراین باید از فرصت استفاده کنید و در کنار یک رژیم غذایی مناسب، به انجام ورزش‌های هوازی با لباس‌های EMS بپردازید. لباس‌های الکتریکی ای ام اس قدرت و نیروی الکتریکی ضعیفی دارند، بدن شما بعد از چند وقت تمرین مداوم به فشاری که این لباس‌های بر عضلات می‌آورند، عادت می‌کند. در نتیجه شما در فاصله‌ای نه چندان دور به تناسب اندام می‌رسید.
توجه داشته باشید که ورزش با لباس‌های EMS را باید به همراه مربی و با استفاده از مشاوره و راهنمایی‌های او انجام دهید، چرا که او نیروی الکتریکی لباس های‌ها را با توجه به شرایط بدنی شما تنظیم می‌کند، همچنین به شما می‌گوید که باید تا چه مدت زمانی این ورزش را انجام دهید تا نتیجه لازم را به‌دست آورید.

تقویت عضلات با لباس‌های ems

عده‌ای زیادی از افراد هستند که سؤال می‌کنند، ورزش EMS یا حرکات سبک ورزشی با لباس‌های ems مناسب چه افرادی است و چگونه باعث تقویت ماهیچه‌ها می‌شود؟ خوشبختانه تا به الآن عوارض خاصی درباره استفاده از دستگاه‌های ای ام اس گفته نشده است. در این بخش از مقاله هدف از توضیحات ما مضر بودن حرکات ems یا مفید بودن برای افراد خاص نیست. بلکه این ورزش برای کسانی است که از وضعیت اندام خود رضایت کافی ندارند و با توجه به شرایط خود می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان به تناسب اندام برسند.
افرادی که تناسب اندام با ems به سایر حرکات ورزشی ترجیح می‌دهند، برای زمان و هزینه خود ارزش قائل هستند. چرا که Ems با وجود عملکرد سریع می‌تواند در بازه‌های زمانی بسیار کوتاهی برای شما نتیجه بخش باشد؛ بنابراین متوجه شدید که برای انجام حرکات سبک ورزشی با دستگاه‌های ای ام اس، به زمان خیلی زیادی نیاز ندارید. حتی کسانی که مشغله کاری زیادی دارند و تا به الآن موفق به ورزش کردن نشده‌اند، می‌توانند با خاطری آسوده برای ورزش با لباس‌های ems در باشگاه‌های ورزشی حضور پیدا کنند.

تاثیر حرکت سبک ورزشی بر تناسب اندام با ems

EMS باعث می‌شود که تمامی عضلات بدن شما تحت تأثیر تحرک زیادی قرار بگیرند. فشارهای پالس‌های الکتریکی به گونه به بدن شما وارد می‌شود که سایر عضلات بدن دچار آسیب دیدگی نشوند. اگر از لباس‌های ای ام اس به صورت مداوم و پیوسته استفاده کنید، در مدت زمان بسیار کوتاهی شاهد تقویت ماهیچه‌های خود خواهید بود. شاید تصور کنید که دستگاه‌های ems تنها روی یک یا چند عضله بدن متمرکز می‌شوند، اما این گونه نیست.
لباس‌های ems علاوه بر تحریک چند عضله اساسی بدن، سایر اندام‌های مختلف را تحت فشار قرار می‌دهد و به شدت منقبض می‌کند. به جرات می‌توان گفت این ورزش دارای تأثیرات کلی می‌باشد و مثل دیگر ورزش‌ها، تنها یک بخش از بدن تمرکز ندارد.

چربی سوزی و تناسب اندام با ems

در پاسخ به سؤالاتی که در مورد چربی سوزی با لباس‌های ems مطرح می‌شود، باید گفت چربی‌های اضافه بدن شما به واسطه حرکت سبک ورزشی با دستگاه‌های ems از بین خواهد رفت؛ بنابراین هنگام انجام ورزش EMS دیگر نگران چربی سوزی طولانی مدت نباشید. این دستگاه‌ها در کنار چربی سوزی که به طور مرتب انجام می‌دهند، به شما کمک می‌کنند تا عضلات خود را تقویت کنید. عضلات جدیدتری بسازید.

برخی از افراد در مورد تأثیر کاهش وزن با دستگاه‌های ای ام اس نگران هستند، و تصور می‌کنند که با انجام این تمرینات علاوه بر کاهش وزن، عضله‌ها هم آب می‌شود. باید بگوییم که این تصور بسیار غلط است. کاهش وزن و لاغری شما با استفاده از لباس‌های ای ام اس تنها با درمان سلولیت پوستی بدن و ترمیم بافت‌های آسیب دیده خلاصه می‌شود.

نتیجه‌گیری: انجام حرکات سبک ورزشی و تناسب اندام با ems در کوتاه‌ترین زمان

اکنون که متوجه شدید تناسب اندام با لباس‌های ems بدون انجام حرکات سنگین ورزشی امکان پذیر است، باید سریعاً به فکر ورزش کردن با لباس‌های ems ایتال فیت باشید. در پایان از شما ورزش دوستان می‌خواهیم نظرات و تجربیات خودتان را درباره EMS برای ما و سایر خوانندگان ایتال فیت به اشتراک بگذارید.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
تحریک الکتریکی عضله چیست؟

چربی سوزی، عضله سازی و ماساژ در 20 دقیقه با لباس‌های ems ایتال فیت

چربی سوزی و عضله سازی به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. داشتن برنامه‌های ورزشی حرفه‌ای در سالن‌های ورزشی یا منزل و استفاده از رژیم‌های غذایی برای دستیابی به عضلات قوی و از بین بردن چربی‌های اضافی بدن بسیار مهم است. لباس‌های ems ایتال فیت یکی از جدیدترین روش‌ها و ابزارها برای چربی سوزی، عضله سازی و ماساژ با ems در کمترین زمان ممکن است. در ادامه در مورد این لباس‌ها و تکنولوژی استفاده شده در آن‌ها صحبت می‌کنیم.

تحریک الکتریکی عضله چیست؟

هنگام ورزش کردن سیستم عصبی مرکزی پیام‌هایی را برای انقباض ماهیچه‌ها ارسال می‌کند. تحریک الکتریکی عضله یا EMS با استفاده از یک دستگاه مخصوص و به وسیله ایجاد شوک‌های الکتریکی پیام‌های سیستم عصبی مرکزی را شبیه سازی کرده و باعث تحریک و انقباض ماهیچه‌های بدن می‌شود. این روش ابتدا توسط فیزیوتراپ‌ها برای درمان بیمارانی که دارای مشکلات عضلانی یا حرکتی بودند مورد استفاده قرار می‌گرفت. امروزه لباس‌هایی ساخته شده که با پوشیدن آن‌ها و اتصال الکترودها به بدن، تمام عضلات بدن به صورت همزمان دچار انقباض می‌شوند.
این روش می‌تواند به جلوگیری از آتروفی و ایجاد قدرت در بیماران آسیب دیده کمک کند. همچنین برای فعال نگه داشتن عضلات به ویژه پس از هر نوع آسیب نخاعی یا سکته مغزی مفید است. با اتصال دستگاه به افراد بیمار الکترودها مانع ارسال پیام درد به مغز شده و باعث می‌شوند تا درد به صورت موقت احساس نشود.
برای استفاده از این دستگاه و ماساژ با ems 20 تا 22 الکترود در نواحی مختلف بدن قرار می‌گیرد. این الکترودها به دستگاه تأمین کننده شوک‌های الکتریکی متصل بوده و در نهایت به پوست شما متصل می‌شوند. هنگام اتصال این الکترودها ممکن است احساس سوزن سوزن شدن خفیف تا متوسط داشته باشید. با این حال، اگر احساس سوزن سوزن شدن شدید بود حتما به مربی خود اطلاع دهید.

درباره لباس ems

مزایای تحریک الکتریکی عضله

نظرات مختلفی در مورد استفاده از این روش وجود دارد. برخی آن را راهی مفید برای سرعت بخشیدن به تمرینات و رسیدن به عضلات مورد نظر می‌دانند، برخی دیگر آن را یک روش خطرناک حساب می‌کنند. از آن جایی که این دستگاه با برق کار می‌کند ممکن است خطراتی برای بدن به همراه داشته باشد. بهتر است قبل از استفاده حتما با پزشک مخصوص مشورت کنید. بسیاری از مربی‌های بدنسازی از نحوه کار با دستگاه به طور کامل آگاه نیستند و در صورت بروز مشکل نمی‌توانند فرد را راهنمایی کنند. بهتر است حتما اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید و یا با کمک افراد متخصص در این زمینه کار کنید. چندین مزیت برای این روش مشخص شده که در ادامه بیان می‌شوند:

⦁ آتروفی عضله
آتروفی عضله علامتی است که با کاهش توده عضلانی به تصویر کشیده شده و می‌تواند به دلیل بیماری‌های مختلفی رخ دهد. از تحریک الکتریکی عضله می‌توان برای مهار یا از بین بردن نتایج آتروفی عضله با زنده نگه داشتن عضلات شکننده استفاده کرد. این تمرین مورد تایید سازمان‌های بهداشتی است.
⦁ ماساژ با ems
یکی از مزیت‌های استفاده از ems انجام ماساژ برای نقاط مختلف بدن است. با پوشیدن لباس‌ها مخصوص یا اتصال الکترودها به نقاط مختلف بدن می‌توانید در کمترین زمان ممکن عضلات خود را ماساژ دهید. ems برای ورزشکاران، وزنه برداران، فوتبالیست‌ها و سایر ورزش‌های سخت مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این روش به بهبود وضعیت عضلات ورزشکاران و همچنین بهبود مشکلات عضلانی و حرکتی آن‌ها کمک می‌کند.
⦁ جلوگیری از فشار بر بدن هنگام چربی سوزی با ems
یکی از مزیت‌های مهم این روش این است که فشار وارد شده بر روی عضلات و تاندون‌ها به صورت کاملا کنترل شده است و از پارگی تاندون‌ها یا رباط‌ها جلوگیری می‌شود.
⦁ فعال کردن عضلات و چربی سوزی با ems
هنگام ورزش برای انقباض هر عضله باید ورزش خاصی را انجام داد. از این رو تحریک و انقباض تمام عضلات بدن بسیار وقت گیر خواهد بود. استفاده از ems در کمترین زمان ممکن تمام عضلات بدن را منقبض می‌کند. این روش کمک می‌کند عضلاتی که هنگام ورزش به آن‌ها دسترسی ندارید به راحتی منقبض شوند.
⦁ آمادگی برای ورزش و انجام ریکاوری
قبل از شروع ورزش‌ها و تمرینات سنگین می‌توانید از این روش برای تحریک و انقباض و همچنین آماده سازی عضلات استفاده کنید. بعد از اتمام ورزش نیز یکی از راه‌های بسیار عالی برای انجام ریکاوری استفاده از لباس‌های ems ایتال فیت است. ems با کمک به انقباض عضلات و فعال سازی جریان خون به وسیله شوک‌های الکتریکی، به تقویت عضلات در قسمت‌های مختلف بدن کمک می‌کنند.
ems دستگاه ایجاد کننده شوک‌های الکتریکی در روش تحریک الکتریکی عضله است. ماساژ با ems بسیار راحت است و در طی یک جلسه 20 دقیقه‌ای می‌توانید 500 کالری بسوزانید. از دیگر مزایای EMS می‌توان به کاهش سلولیت، کاهش سریع آسان و بی خطر وزن، توانایی رشد ماهیچه‌ها 5 برابر سریع‌تر از تمرینات معمولی و بهبود توان عضلانی اشاره کرد. برای استفاده از این روش لباس‌های مخصوصی تهیه شده است که الکترودها به آن متصل شده و با پوشیدن لباس تمام عضلات بدن تحت تاثیر شوک‌های الکتریکی قرار گرفته و باعث عضله سازی با ems می‌شود.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
تحریک الکتریکی عضلانی چیست؟

لاغری و چربی سوزی با لباس‌های ems ایتال فیت

لاغری و تناسب اندام یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد است. روش‌های بسیار زیادی برای چربی سوزی وجود دارد از جمله انجام ورزش‌های مختلف، رژیم‌های غذایی، انجام عمل‌های جراحی‌های مختلف و …. بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های فراوان فرصت انجام ورزش‌های حرفه‌ای برای لاغری و چربی سوزی ندارند. یکی از راه‌های مفید برای کاهش وزن تحریک الکتریکی عضله است. در این مقاله در مورد لاغری موضعی با ems و مزایای آن صحبت می‌شود.

EMS (تحریک الکتریکی عضلانی) چیست؟

تحریک الکتریکی عضله (EMS) نوعی الکتروتراپی است که برای تقویت عضلات ضعیف، کاهش تورم، تسکین درد و بهبود زخم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش انقباض عضلانی را با استفاده از شوک‌های الکتریکی ایجاد می‌کند. تحریک الکتریکی عصبی عضلانی (NMES) از شوک‌های زیادی استفاده می‌کند که باعث تحریک اعصاب محیطی برای تولید انقباض عضله می‌شود.
شوک‌ها توسط دستگاهی تولید می‌شوند و از طریق الکترودها و پدهایی که به پوست می‌چسبند باعث انقباض عضلات می‌شوند. شوک‌های ایجاد شده در واقع پیام‌های سیستم عصبی مرکزی مبنی بر انقباض عضلات را شبیه سازی می‌کنند. این کار باعث انقباض عضلات در کمترین زمان ممکن می‌شود. علاوه بر کاهش زمان تمام عضلات به صورت همزمان منقبض می‌شوند.

کاربردهای لباس‌های ems ایتال فیت

لباس‌های ems کاربردهای درمانی و ورزشی مختلفی دارند، از جمله:
لباس‌های ems به طور کامل با پدهای مخصوص که الکترود به آن‌ها متصل است پوشیده شده‌اند. با پوشیدن این لباس‌ها در کمترین زمان ممکن حدود 15 تا 20 دقیقه تمام عضلات بدن به صورت همزمان منقبض می‌شوند. بدون لباس‌های ایتال فیت زمان زیادی برای منقبض کردن هر عضله طول می‌کشد.
علاوه بر کاربردهای ورزشی این لباس‌ها برای کاربردهای درمانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. فیزیوتراپ‌ها برای درمان بیمارانی که مشکلات عضلانی دارند استفاده می‌کنند. افرادی که دچار بی اختیاری ادرار هستند، به دنبال سکته‌های مغزی دچار آسیب‌های جدی شده‌اند و یا به تازگی جراحی انجام داده‌اند از این روش برای توانبخشی و بهبود خود استفاده می‌کنند.
سایر مزایای این روش عبارتند از:
⦁ کاهش درد
⦁ تقویت بهبود بافت
⦁ افزایش قدرت عضلات
⦁ حفظ و بازیابی فعالیت عضلانی
⦁ لاغری موضعی با ems
استفاده از ems باعث انقباض زیاد عضلات بدون وارد شدن فشار بیش از حد بر آن‌ها می‌شود. همچنین تمام عضلات و ماهیچه‌هایی که به ندرت در هنگام ورزش درگیر می‌شوند، منقبض می‌شوند.
برای استفاده از دستگاه‌های ems باید به طور کامل با دستگاه آشنا شوید. اگر از دستگاه‌هایی که در سالن‌های بدنسازی قرار دارند استفاده می‌کنید، مطمئن شوید حتما مربی سالن به طور کامل با نحوه کار دستگاه آشنا باشد در غیر این صورت با مشکلاتی روبرو می‌شوید. اگر چه این وسیله ممکن است با خطراتی روبرو باشد اما در مقادیر و فرم‌های مناسب برای پیشرفت بیشتر سلامتی بسیار موثر واقع می‌شود.

دلایل استفاده از ems

لاغری موضعی با ems یکی از راه‌های آسان برای لاغری و چربی سوزی است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. انجام ورزش برای چربی سوزی زمان زیادی می‌خواهد و برای انقباض هر عضله باید ورزش‌های خاص آن عضله را انجام داد. اما استفاده از ems به صورت همزمان و در زمان کم، تمام عضلات بدن را منقبض کرده و باعث حذف چربی‌های اضافی می‌شود.
بعد از استفاده از لباس‌های ems بدن برای انجام ورزش‌های سنگین‌تر آماده شده و می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر لاغری داشته باشد. چربی سوزی موضعی با ems بسیار آسان‌تر و در زمان کمتری اتفاق می‌افتد.

یکی از مهم‌ترین مزایای لاغری موضعی با ems ریکاوری و بازیابی سریع است. افرادی که ورزش‌های بسیار سنگین بدنسازی انجام می‌دهند با استفاده از ems در کمترین زمان ممکن ریکاوری می‌کنند. وقتی ورزشکاران وقت و انرژی لازم برای اجرای پروتکل‌های بازیابی و بازسازی را ندارند، EMS ابزاری بسیار مفید است. پروتکل‌های بهبودی فعال که مکانیسم‌های گردش خون را در بدن اجرا می‌کنند به بهبود کامل و سریع‌تر کمک می‌کنند.

لاغری با ems ایتال فیت

دستگاه تحریک الکتریکی عضله (EMS) که به شما امکان می‌دهد بدن را به روشی کارآمد و بهینه لاغر کنید. یک جلسه آموزشی 20 دقیقه‌ای با ems معادل یک برنامه تمرینی بسیار فشرده ورزشی 2 تا 4 ساعته است.
استفاده از ems برای تمام افرادی که قصد لاغری و چربی سوزی دارند مفید است. این روش باعث تقویت ساختار عضلانی، کاهش توده‌های چربی و تناسب اندام در افراد می‌شود. علاوه بر آن این دستگاه باعث سفت شدن شکم، اصلاح یا تقویت پا‌ها، سفت شدن و افزایش حجم عضلات می‌شود.
سال‌هاست که ems در زمینه‌های فیزیوتراپی و ورزش‌های رقابتی استفاده می‌شود. شدت تمرین ناشی از تحریک الکتریکی ملایم است و برخلاف استفاده از بارهای سنگین (مانند وزنه / دمبل) فشار کمتری به مفاصل یا رباط‌ها وارد می‌شود. از نظر علمی ثابت شده که ems نتایج بهتری نسبت به ورزش معمولی نتیجه می‌دهد و می‌تواند به چندین روش در بهبود قدرت، شکل بدن و استقامت شما کمک کند.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
استفاده از لباس‌های ems ایتال فیت

استفاده از لباس‌های ems ایتال فیت راه حلی سریع و بی خطر

لاغری و تناسب اندام با روش‌های مختلفی حاصل می‌شود. استفاده از رژیم‌اهی غذایی مختلف، برنامه‌های ورزشی، استفاده از وسایل ورزشی در باشگاه‌ها و … از مواردی است که به لاغری شما کمک می‌کند.یکی از روش‌های جدیدی که ورزشکاران و سایر افراد برای ورزش و لاغری استفاده می‌کنند استفاده از لباس‌های ems ایتال فیت است. در این مقاله در مورد این روش و تاثیر آن بر بدن صحبت می‌شود.

تحریک الکتریکی عضله یا EMS چیست؟

تحریک الکتریکی عضله یا EMS یکی از روش‌های کاربردی برای انقباض سریع تمام عضلات بدن است. این روش به عنوان روش درمانی برای فعال کردن عضلات استفاده می‌شود. هنگام ورزش کردن و انجام حرکات مختلف سیستم عصبی مرکزی پیام‌هایی را به عضلات ارسال کرده و باعث انقباض آن‌ها می‌شود. به دنبال انجام حرکات ورزشی تنها همان عضلات درگیر منقبض شده و تمام بدن را شامل نمی‌شود. در تحریک الکتریکی عضله (EMS) لباسی وجود دارد که تعدادی الکترود روی آن متصل است. این الکترودها در قالب پدهای مخصوصی به نقاط مختلف بدن متصل می‌شوند. بعد از اتصال دستگاه پاورباکس به لباس شوک‌های الکتریکی ایجاد کرده و پیام‌هایی مشابه پیام‌های سیستم عصبی ایجاد می‌کند. این پیام‌ها باعث انقباض عضلات بدن در کمترین زمان ممکن می‌شوند.

لباس‌های ems ایتال فیت لباس‌های مخصوصی هستند که این تکنولوژی را به همراه دارند. با پوشیدن این لباس‌ها در مدت زمان 15تا 20 دقیقه تمام عضلات بدن شما به صورت هماهنگ منقبض می‌شوند. این انقباض عضلانی می‌تواند دو هدف کاملاً متفاوت داشته باشد: اولاً رفع التهاب و دوم تقویت عضله بدون درگیر شدن سیستم عصبی که از درد و خستگی جلوگیری می‌کند. انقباض مکرر عضلات و آزاد شدن آن باعث بهبود گردش خون در عضله می‌شود. استفاده از روش ems باعث می‌شود: عضله را شل شود، هرگونه التهاب به حداقل برسد، از آتروفی عضلات جلوگیری می‌کند، باعث بهبود سریع عضلات می‌شود و رشد عضلات را تحریک می‌کند.

مزایای استفاده از لباس‌های ems ایتال فیت

EMS معمولی ضربه الکتریکی به اعصاب حرکتی بدن وارد می‌کند که باعث انقباض سریع عضله می‌شود، از این رو تمام کشش‌ها و اسپاسم‌ها در عضلات ایجاد می‌شود. سازندگان این دستگاه‌ها ادعا می‌کنند که انقباضات می‌تواند به تسریع زمان بهبودی، تسکین درد، افزایش قدرت عضلات و حتی بهبود عملکرد آن‌ها کمک کنند.
انقباض عضلانی یكی از موثرترین راه‌ها برای كاهش تورم و التهاب و لاغری است، این دو مورد برای هر ورزشکاری مخصوصا دونده‌ها پیش می‌آید. EMSمی‌تواند یک روش عالی برای کمک به بهبودی، به ویژه برای دونده‌ها باشد، زیرا فعالیت پمپاژ عضله می‌تواند به گردش خون کمک کند و تورم اندام تحتانی را بدون نیاز به ضربه اضافی یا ورزش کاهش دهد. استفاده از EMS یک روش خوب برای بهبود عضلات بدون فعالیت اضافی است. توجه کنید بنا به گفته کارشناسان، “EMS مقاومت كافی برای ایجاد هایپرتروفی عضلات ایجاد نمی‌كند.” گاهی اوقات لازم است به انجام حرکات ورزشی سنگین‌تر بپردازید.

Ems باعث افزایش جریان خون عضلانی می‌شود. طبق تحقیقات انجام شده ثابت شده است که EMS باعث افزایش سیل خون (بیشتر در فرکانس‌های پایین‌تر) به بافت‌های عضلانی می‌شود. به دلیل انقباض و چرخه‌های شوک‌های الکتریکی، این روش به عنوان پمپ برای افزایش جریان خون غنی از اکسیژن به داخل عضله عمل می‌کند و در عین حال به پاکسازی متابولیت از عضله نیز کمک می‌کند.
اگرچه EMS جایگزین مناسبی برای تمرینات قدرتی نیست، اما نشان داده شده است كه در افزایش سرعت انقباض و قدرت عضلانی ورزشكاران بسیار موثر است. این امر همچنین می‌تواند برای افراد در مراحل توان بخشی مفید باشد، زیرا روش خوبی برای تحریک و کاهش مجدد فیبرهای عضلانی و ایجاد قدرت است. همچنین ورزش با ems بی خطر است و در بسیاری از موارد از خطراتی از جمله پارگی عضلات جلوگیری می‌کند.
ورزشکاران می‌توانند از EMS برای شل کردن عضلات خود استفاده کنند. فعالیت بدنی شدید می‌تواند منجر به سفتی عضلات و آزاد شدن اسید لاکتیک شود. با استفاده از شوک‌های الکتریکی کم روی عضلات، می‌توان جریان خون و ترشح آندورفین را افزایش داد، به این صورت عضلات بدن ریکاوری می‌شوند. همچنین این روش درمانی می‌تواند اسید لاکتیک را از عضلات خارج کرده و به شل شدن عضلات کمک کند و باعث بهبودی سریع شود. اگر یک ورزشکار، به خصوص یک ورزشکار استقامتی، به طور مکرر از EMS استفاده کند، عضلات وی شل شده و احتمال ابتلا به گرفتگی عضلات کاهش می‌یابد.
بسیاری از افراد به دلیل مشغله فراوان فرصت انجام ورزش‌های مفید برای لاغری و تناسب اندام ندارند. استفاده از لباس‌های ems ایتال فیت روشی مناسب برای این افراد است. با این لباس‌ها در زمان 15 تا 20 دقیقه عضلات منقبض شده و مانند چند ساعت ورزش مداوم است.

نکات مهم برای استفاده از لباس‌های ems ایتال فیت

برخلاف آنچه برخی تبلیغات وجود دارد، دستگاه EMS به تنهایی نمی‌تواند باعث لاغری کامل شود اما مزای آن را نیز نمی‌توان نادیده گرفت. این دستگاه شوک الکتریکی به همراه یک رژیم ورزشی و غذایی مناسب باعث قدرت عضلات بدن می‌شود.
به عنوان مثال، ورزشكارانی كه مرتباً به ورزش‌های فشرده می‌پردازند ممكن است وقت كافی برای استراحت و بهبود عضلات نداشته باشند. از این رو یک دستگاه EMS اگر به درستی استفاده شود، می‌تواند زمان بهبودی این گونه ورزشکاران را کاهش دهد.
قبل از استفاده از این نوع لباس‌ها بهتر است حتما با پزشک مخصوص مشورت کنید. اگر زمینه بیماری‌های قلبی، نارسایی کبد و یا تپش قلب ندارید ورزش با ems بی خطر است.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
لاغری با رژیم

تناسب اندام با رژیم غذایی و لباس‌های EMS ایتال فیت

آیا می‌دانید لاغری با لباس‌های EMS در کوتاه‌ترین زمان ممکن است؟ آیا می‌دانستید لاغری با ورزش با EMS هیچ گونه عوارضی ندارد؟ دستگاه‌های ورزشی‌ای ام اس یکی از مدرن‌ترین فناوری‌هایی است که این روزها مورد توجه بسیاری از مردم و ورزشکاران حرفه‌ای قرارگرفته است. در این مقاله تصمیم داریم درباره لاغری سریع با ورزش EMS توضیحاتی را به شما ورزش دوستان ارائه کنیم.
شما با استفاده از این ورزش می‌توانید هر چه سریع به اهداف خود در مورد چربی سوزی و ساخت عضله دست پیدا کنید. ورزش‌ با لباس‌های ای‌ام اس مزیت‌های فراوانی دارد و اگر در این بین رژیم غذایی هم داشته باشید، قطعاً تأثیر گذاری بیشتری را برای شما همراه خواهد داشت.

لباس‌های ای ام اس چگونه باعث عضله سازی می‌شوند؟

همان طور که می‌دانید، روز به روز شاهد رشد مدهای جدید برای تناسب اندام و روش‌های مختلف لاغری با رژیم هستیم. یکی از مهم‌ترین اهداف هر فردی رسیدن به تناسب اندام فوق العاده و عضلات پولادین است. با توجه به محبوبیتی که دستگاه‌های ای‌ام اس در بین مردم پیدا کردند، بسیاری از مردم به جای استفاده از وزنه در باشگاه‌های بدنسازی به این ورزش روی آوردند.
افرادی که در اولین جلسات این تمرینات را انجام داده باشند با تحریک عضلات توسط پالس‌های الکتریکی، بیشتر شدن سوخت و ساز فیبرهای مهم‌ترین عضلات، باعث رشد مفید و هدفمند عضلات خواهد شد.
اما کسانی که برای لاغری سریع به سراغ ورزش کردن با دستگاه‌ها و وزنه‌های بدن‌سازی می‌روند، طبیعتاً باید فشار بیشتری را بر عضلات و مفاصل خود وارد کنند و علاوه بر این زمان بیشتری در باشگاه حضور داشته باشند تا تمامی تمرینات را به اتمام برسانند؛ بنابراین اگر شما از آن دسته افرادی هستید که تنها مشکل شما کمبود وقت است و می‌خواهید لاغری با ورزش با EMS را تجربه کنید، این فرصت را از دست ندهید و هر چه سریع‌تر خود را برای ورزش با لباس‌های الکتریکی EMS آماده کنید.

درباره لباس ems
درباره لباس ems

لاغری با رژیم و انجام ورزش EMS

در متد EMS همانند دیگر ورزش‌های تناسب اندام می‌توانید هر چه سریع شرایط را برای رسیدن به خواسته‌ها و اهداف خود پیرامون چربی سوزی و لاغری سریع مهیا کنید. در نتیجه می‌توانید امیدوار باشید که با توجه به رژیم لاغری مناسب می‌توانید به خواسته‌های خود در زمینه تناسب اندام برسید. برای اینکه تمرینات شما اثربخش واقع شود باید از اصول منظم در تغذیه پیروی کنید.
داشتن رژیم غذایی متناسب با شرایط بدن در کنار انجام فعالیت‌های ورزشی بسیار حائز اهمیت می‌باشد. حتی گاهی احتمال می‌رود که ورزشکار پس از انجام تمرینات سنگین با رعایت نکردن رژیم غذایی مقوی دچار کاهش وزن و آسیب دیدگی شود. به همین علت تمامی ورزشکاران و قهرمانان حرفه‌ای هنگام ورزش و تمرینات، برای رژیم غذایی اهمیت زیادی قائل هستند. شما می‌توانید پیش از آن که تمرین با لباس‌های ای‌ام اس را آغاز کنید، برای لاغری با رژیم غذایی مؤثر با مربیان حرفه‌ای و افراد با تجربه در این زمینه صحبت کنید.

اهمیت لاغری با رژیم استاندارد و انجام ورزش‌های EMS

لاغری با ورزش با EMS، تنها پاسخگوی نیاز شما نمی‌باشد و اگر در انجام و یا رعایت رژیم غذایی اشتباه عمل کنید، ممکن است به نتایج دلخواه خود نرسید. به توصیه متخصصین و پزشکان در مورد تغذیه و رژیم‌های غذایی، افرادی که می‌خواهند در کنار سایر فعالیت‌های زندگی از سلامت بدنی زیاد و عمر طولانی برخوردار باشند، باید به رعایت رعایت رژیم غذایی را جدی بگیرند.
افراد ورزشکار با خوردن مواد غذایی سالم و مقوی می‌توانند نیازهای غذایی بدن خود را تأمین کنند و ضامن سلامت بدن خود باشند و از ورود بیماری‌های خطرناکی مثل دیابت به بدن جلوگیری کنند. تمام این موارد با رعایت رژیم غذایی امکان پذیر خواهد بود، چرا که بهبود و کنترل نشانه‌های بیماری‌های مختلف، در گروه مواد غذایی است که مصرف می‌کنیم.

لاغری با ورزش با EMS و انواع تمرین‌ها

در استفاده از لباس‌های ای‌ام اس، طرفداران لاغری با رژیم غذایی و چربی سوزی می‌توانند تمرینات قدرتی و هوازی به صورت کامل انجام دهند. انجام تمرینات قدرتی، باعث می‌شود سوخت و ساز بدن تا حد زیادی افزایش یابد که در EMS با وجود انتقال پالس‌های الکتریکی به بدن، تأثیر آن‌ها تا مدت 48 ساعت روی عضلات باقی می‌ماند؛ بنابراین اگر تمایل دارید، در کوتاه‌ترین زمان به تناسب اندام و لاغری سریع برسید، پیشنهاد می‌کنیم بهترین رژیم غذایی را از بهترین مربی دریافت کنید.
شما می‌توانید همزمان با استفاده از لباس‌های ای ام اس تمامی تمرینات هوازی را انجام دهید، این تمرینات موجب می‌شوند که گردش خون در بدن ورزشکار به طور چشم‌گیری سرعت پیدا کند و چربی سوزی با شدت بیشتری انجام شود.

جمع بندی: لاغری سریع با لباس‌های ای ام اس چگونه است؟

مهم‌ترین دلیل افزایش حجم عضلات ورزشکاران در استفاده از لباس‌های EMS ایتال فیت پالس‌های است که از دستگاه به بدن وارد می‌شوند. افراد در همان روزهای ابتدایی تمرینات شاهد کاهش وزن و سایز قسمت‌های پر چربی بدن خود خواهند بود. امروزه با توجه به تاثیرات بی نظیر لباس‌های ای ام اس ایتال فیت بسیاری از ورزشکاران از این روش مدرن برای تناسب اندام استفاده می‌کنند.
آیا شما تجربه ورزش با لباس‌های ای‌ام اس ایتال فیت را داشته‌اید؟ در پایان مقاله از شما می‌خواهیم نظرات و تجربیات خود را در رابطه با لاغری با رژیم غذایی و استفاده از دستگاه‌های ای‌ام اس بیان کنید.

جلیقه لاغری ایکس آمیدوسوئیت

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
blog2

ورزش با تکنولوژی EMS یا ورزش سنتی؟

ورزش با تکنولوژی EMS یا ورزش سنتی؟

تکنولوژی EMS یا تحریک الکتریکی عضلات به این معنی است که تکان‌های الکتریکی تولید شده توسط پاورباکس مخصوص با الکترودها، مستقیماً از طریق گروه عضلانی که تحریک می‌شوند، به پوست منتقل می‌رسند. تکان‌ها باعث انقباض عضلات می‌شوند، که بسیار شبیه به حرکت عضلات در طی یک تلاش جدی عضلانی است.

این روش تمرینی باعث می‌شود هم عضلات عمیق و هم عضلات سطح به طور همزمان کار کنند، بنابراین بدون خستگی عضلات نتیجه چشمگیری حاصل می‌شود. تکان‌ها هیچ احساس ناخوشایندی را نه روی پوست و نه در عضلات ایجاد نمی‌کنند. لباس و ژنراتور مخصوص طراحی شده به بدن و سیستم عضلانی متناسب کمک می‌کند و با استفاده از لباس مخصوص تمرینات آسان انجام می‌شود.

EMS تأثیرات مفیدی در مبارزه با سلولیت دارد:
رفع موثر بافت همبند
تشویق جریان خون
از بین بردن سلول‌های چربی اضافی و مواد سوخت و ساز آسیب رسان

تفاوت ورزش به کمک تکنولوژی EMS یا ورزش سنتی؟
لباس های EMS

مزایای تکنولوژی EMS

به دلایل زیادی EMS در چند سال گذشته مورد توجه بیشتری قرار گرفته است:
⦁ استفاده به عنوان یک ابزار تمرین قدرت برای افراد سالم و ورزشکاران
⦁ استفاده به عنوان ابزاری توانبخشی و پیشگیرانه برای بیماران حرکتی نیمه یا کاملا بی‌حرکت
⦁ استفاده به عنوان یک ابزار آزمایش برای ارزیابی عملکرد عصبی و یا عضلانی در داخل بدن
⦁ استفاده به عنوان ابزاری برای بازیابی بدن بعد از ورزش برای ورزشکاران
تکان‌ها توسط پاورباکس متصل به لباس تولید می‌شوند و از طریق الکترودهای موجود در پوست نزدیک به عضلات تحریک شده تحویل داده می‌شوند. الکترودها به طور کلی پد‌هایی هستند که به پوست می‌چسبند. تکانه‌ها از پتانسیل عملکردی که از سیستم عصبی مرکزی ناشی می‌شود تقلید کرده و باعث انقباض عضلات می‌شوند. استفاده از تکنولوژی EMS توسط دانشمندان حوزه ورزش به عنوان یک تکنیک مکمل برای آموزش ورزش ذکر شده است. در ایالات متحده، دستگاه‌های EMS توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تنظیم می‌شوند.

لباس‌های EMS دارای طراحی خاصی است. این لباس ها دو نوع هستند، لباس‌های پد تر که هنگام استفاده باید پد‌های آن‌ها خیس شوند و لباس‌های پد خشک که نیاز به خیس شدن ندارند. در این لباس‌ها چندین الکترود وجود دارد که بر روی بدن قرار می‌گیرند. این الکترودها بر روی بخش‌های مختلف بدن از جمله سرشانه، جلو بازو و… قرار می‌گیرند. گاهی اوقات از وزن بدن برای میزان وزنه‌ها استفاده می‌شود اما در مواردی نیز از وزنه‌های اضافی برای این کار استفاده می‌شود.

تفاوت ورزش به کمک لباس های EMS با تمرینات معمولی چیست؟

مردم معمولا نسبت به فن آوری‌های جدید بدبین هستند، به خصوص برای استفاده از فن آوری‌های پیچیده احتیاط می‌کنند. فهمیدن اینکه چه تفاوتی بین ورزش با لباس EMS و به اصطلاح ورزش سنتی وجود دارد، آسان است فقط باید به سیستم عصبی افراد نگاه کرد.
در طی ورزش به روش سنتی، سیستم عصبی سیگنال‌های الکتریکی را از مغز به عضلات منتقل می‌کند و باعث ایجاد نیرویی می‌شود که عضلات شما تولید می‌کنند.
تحریک الکتریکی (ES) پالس‌های ملایم جریان الکتریکی را منتقل می‌کند تا اعصاب یا انتهای عصبی را تحریک کند که به نوبه خود عضلات زیر پوست را عصب می‌بخشد. ES ممکن است به صورت سطحی روی پوست (از راه پوست) استفاده شود. این فناوری TENS (تحریک عصبی الکتریکی از طریق پوست) نامیده می‌شود. EMS (تحریک الکتریکی عضله) به این معنی است که پالس‌های الکتریکی مستقیماً به عضله یا گروهی از عضلات منتقل می‌شوند تا عملکرد آنها افزایش یابد. تفاوت اصلی بین TENS و EMS برای کاربر نهایی این است که EMS تأثیر عمیق‌تری را ایجاد می‌کند و TENS طیف وسیعی از احساسات را فراهم می‌کند ، اما نرم‌تر از EMS است.
هنگام استفاده از تکنولوژی EMS، عصب محیطی تحریک می‌شود، که باعث ایجاد یک انگیزه تحریک می‌شود و در امتداد عصب به صفحات انتهایی حرکتی در عضله منتقل و باعث انقباض عضله می‌شود.
در حال حاضر، از هر دو روش EMS و TENS در درمان توانبخشی استفاده می‌شود. در همین حال، تحقیقات در مورد کاربردهای مفید EMS و TENS در تربیت بدنی هنوز به طور فعال در جریان است. دانشمندان در حال یافتن زمینه‌های تخصصی جدیدی برای استفاده از این فناوری‌ها به طور مداوم هستند.

تکنولوژی لباس های‌EMS و لاغری

آیا لاغری سریع با لباس‌های EMS امکان پذیر است؟ سوالی که شاید به ذهن افراد بسیاری برسد و تصور کنند با این تکنولوژی می‌توانند خیلی سریع و بدون تحرک لاغر شوند. نکته‌ای که وجود دارد این است که تحقیقات در مورد این تکنولوژی هنوز کامل نشده و بررسی‌ها همچنان وجود دارد. این دستگاه به تنهایی نمی‌تواند باعث لاغری سریع افراد شود. با کمک این دستگاه عضلات منقبض شده اما به تنهایی باعث لاغری نمی‌شود. در کنار استفاده از این تکنولوژی حتما باید تمرینات لازم را انجام داده و از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

تکنولوژی EMS یک روش جدید و مفید برای انجام فعالیت‌های توانبخشی، فیزیوتراپی، اصلاح وضعیت بدن و… است. اما به تنهایی باعث تناسب اندام و لاغری نمی‌شود اما بسیار به چربی سوزی کمک می‌کند و برای نتیجه گیری بهتر لازم است در کنار ورزش با EMS رژیم غذایی مناسب نیز اجرا شود.

با استفاده از محصولات EMS ایتال فیت تناسب اندام را تجربه کنید

italfit ems
چربی سوزی با ems

آیا EMS برای ورزشکاران حرفه ای کارآمد است؟

تاثیر EMS روی ورزشکاران حرفه ای

EMSیا تحریک الکتریکی عضلات دههها است که به ورزشکاران کمک نموده تا عملکرد خود را بهبود بخشند و آسیب و زمان بهبودی را به حداقل برسانند. از نظر تاریخی، کاربرد EMSبا تسلط روسیه در رقابتهای المپیک در دهه 70به اوج خود رسید.

یک پزشک روسی به نام Yahov Kotsادعا نمود که موفقیت ورزشکاران روسی در المپیک به دلیل نوعی از EMS بود که او کشف کرده بود. او ادعا نمود که به ورزشکاران کمک مینماید تا قدرت را حتی در بالاترین سطح ورزشی، 30تا 40درصد بالا ببرند

مطالعات علمی اثبات کردند که تحریک الکتریکی میتواند حجم، اندازه، آتروفی و قدرت عضلات را در ورزشکاران تمرین ندیده، تمرین دیده و نخبه تحت تأثیر قرار دهد که در مورد ورزشکاران حرفهای و نخبه با وجود سطح بالای تناسب بدنی و آمادگی جسمانی میتوانند به طور قابل توجهی سطح قدرت خویش را بالا ببرند در واقع ایاماس یک روش جایگزین برای تمرینات قدرتی سنتی برای پارامترهای قدرت و تواناییهای حرکتی است.

عملکرد ورزشی بر مبنای بدنی است که قوی، کارآمد و قدرتمند باشد. این مسئله مستلزم قدرت عضلاتی و نیز کارآیی عصبی حرکتی و نیز توانایی برای ریکاوری است.

برای ریکاوری و عملکرد عضلات، میبایست انتقال بهینهای از مواد مغذی در گردش خون عروقی صورت گیرد.

جلیقه لاغری ایکس آمیدوسوئیت

نشان داده شده است که EMSتغییرات بلند مدتی در عروقزایی در سطح مویرگی ایجاد مینماید. همچنین جریان خون اندام و ظرفیت مرتبط با فیلتراسیون ریزعروقی افزایش مییابد.
ارتباط نزدیکی میان عروقزایی و فعالیت عصبی وجود دارد. نفوذ الیاف عصبی به بافت ترمیم کننده یک جلودار لازم در تهاجم مویرگی است و اگر به عصب آن ناحیه آسیبی برسد، آسیب عروقی به طور قابل توجهی مهار میشود. برعکس، اگر رشد عصب تحریک شود، عروقزایی با سرعت بیشتری شکل میگیرد. به نظر میرسد کهافزایش فعالیت الیاف عصبی فعال موجود با تحریک الکتریکی میتواند همچنین عروقزایی را افزایش دهد.


EMS که به ورزشکاران این امکان را میدهد تا سختتر تمرین کنند اما زمان ریکاوری عضلات را به حداقل برسانند. آن همچنین یک ابزار موثر برای آسیب و صدمات است. یک فرآیند نرمال بهبودی بدون مداخله تحریک الکتریکی تقریبا یک سال طول میکشد که شما با کمک تحریک الکتریکی میتوانید آن را به سه ماه کاهش دهید. مطالعاتی در مورد اثربخشی EMSبر روی بازیکنان نخبه راگبی و ژیمناستیککاران منتشر شده است که افزایش عملکرد در زمینههای زیر را نشان میدهد:
زمان دوی سرعت ،
20 mتوانایی پرش عمومی و خاص، قابلیت دو سرعت از جمله سرعت شاتل. حداکثر سرعت ایزومتریک و سطح مقطعی عضلات. مطالعهای که اخیرا توسط ،Andre Filipovicعضو انستیتوی علوم و انفورماتیک ورزشی دانشگاه آلمان، کلن انجام شده است نشان داد که بازیکنان نخبه فوتبال در تمرینات خود پیشرفت زیادی را با بهرهگیری از EMS کسب مینمایند. این آزمایش نشان داد که:

  • حداکثر عملکرد قدرتی به طور متوسط تا 30.07درصد افزایش یافت.
  • عملکرد پرش به طور میانگین تا 9.14درصد افزایش داشت.
  • افزایش عملکرد سرعت به طور متوسط تا 19.38درصد بود.
  • سرعت پا زدن به توپ به طور میانگین تا 16.3درصد افزایش یافت

Charlie Francis مربی برجستهای که مربیگری بسیاری از قهرمانان دو سرعت را برعهده داشت در کتاب خود در مورد EMSنوشت: نتایج بنده در مورد EMSآنقدر مطلوب بوده است که من نمیخواهم در مورد کارآیی EMS بحث کنم بلکه قصد دارم استفاده از آن را در تمرینات ورزشکاران نخبه به حداکثر برسانم.

بسیاری از دوندگان سرعت المپیک امروزه از EMS به عنوان بخشی از برنامه تمرینی خود استفاده میکنند. ورزشکاران مطرحی هستند که تاکنون از این شیوه بهره گرفتهاند؛ از Ben Johnsonگرفته تا Usain Bolt که دارنده رکورد 100متر جهانی است. به جز دوندگان سرعت، بازیکنان فوتبال مانند کریم بنزما، ماریا گومز، رایان برتراند و حتی تیم بایرن مونیخ از EMSبه عنوان برنامه تمرینی خود استفاده میکنند.

Frazier یکی از بازیکنان تیم فوبتال آمریکایی دالاس کابویز 1است که از سال 2016 برای این تیم بازی کرده و طی این سالها به خوبی برنامه قبل و بعد از تمرین خود را مدیریت نموده است. او از EMSبرای اتقباض ملایم عضلات و نیز گرم کردن (بخصوص نواحی مانند زانو و همسترینگ که در طول بازی تحت فشار زیادی هستند،)جلوگیری از تورم، التهاب، درد(بهبود وضعیت عضلات) و ریکاوری استفاده میکند.

این روش درمانی به منظور افزایش جریان خود در عضلات و کاهش التهاب طراحی شده است. برخلاف روشهای ضد التهاب معمول، EMS روش امن برای کمک به کاهش درد می باشد. داروهای ضد التهاب به جز اینکه سبب مشکلات گوارشی و سردرد میشوند میتوانند جلوی رشد عضلات را نیز بگیرند. در مقابل ،EMSیک محرک الکتریکی مطلوب برای رشد عضلات است.

 EMS همچنین یک ابزار ارزشمند و اثبات شده برای بهبود پارگی مینسک یا ACL میباشد

EMS کلیه مراحل عضله سازی را به طور طبیعی با انتقال پالسهای الکتریکی به بدن تقلید مینماید که در آن اعصاب حرکتی در بدن فعال شده و سبب انقباض عضلات میشود. با ،EMSشدت و فرکانس این پالسها میتوانند کنترل شده و در فازهای مختلفی از تمرینات تحویل داده شود که این به نوبه خود سبب افزایش عضله سازی در این فرآیند میشود.

موقعیت پالسهای الکتریکی نیز به منظور انتقال به چهار سر ران، عضلات سرینی و همسترینگ مورد هدف قرار داده شده و با تمرکز بر افزایش قدرت در این گروههای عضلانی، نیرو و سرعت بیشتری تولید میشود

4307819

ای ام اس ایتال فیت و بوکس

🥊بوکس به عنوان یک ورزش رزمی به آمادگی بدنی کمک کرده و باعث تقویت قدرت، سرعت، چابکی، هماهنگی دست و چشم و استقامت در بوکسور ها می شود.

😔 متاسفانه بسیاری از بوکسور های به دلیل ضربات مشت سنگینی که رد و بدل می کنند دچار تورم مفاصل در انگشتان و آرتروز می شوند و همچنین دیسک کمر
، بدین صورت که ، بوکسور ها از قسمت پایین کمر خود برای زدن مشت های قدرتمند تر استفاده می کنند، بنابراین توصیه می شود که افراد مبتلا به دیسک کمر از انجام ورزش بوکس خودداری کند چون می تواند بیماری آن ها را تشدید کند.

🔶️وقتی بوکسورها در تمرینات خود از ای ام اس ایتال فیت EMS Italfit
استفاده کنند ۴۰ درصد قدرت عضلانی آنها بیشتر از قبل خواهد شد و عضله های دور مفاصل خصوصا ستون فقرات از قدرت بالاتری برخوردار میشوند و مانع از بروز مشکلاتی نظیر دیسک کمر و .. میشوند زیرا هرچه عضله های اطراف مفاصل قوی تر باشند ، ( بر اثر فشار زیاد در حین تمرین و مسابقه ) مفصل آسیب کمتری میبیند .
💪بوکسور ها این قدرت بی اندازه به عضله را فقط و فقط با ای ام اس ایتال فیت میتوانند به عضله های خود بدهند .
و همچنین افرادی که در این ورزش دچار آسیب و منع ورزش شده اند، با ای ام اس ایتال فیت که suit های بسیار سبک و کارآمدی دارد میتوانند عضلات خود را تقویت کنند و از تحلیل عضلات به علت آسیب و محروم شدن از ورزش جلوگیری کنند و در جلسات پی در پی قدرت بدنی خود را بهبود بخشند بدون فشار به مفصل فقط و فقط با اس ام اس ایتال فیت .

✏️محقق :
آمنه محمدخانلو ،
کارشناس ارشد تغذیه
کارشناس ورزش و فیزیولوژی بدن از لندن
دارای مدرک PT از لندن

qmwqmiyvpnzo9mxwz22u

همه چیز در مورد اثر مثبت ای ام اس ایتال فیت روی والیبالیست ها

✅ والیبال یک ورزش پرتحرک و پرسرعت است که در آن احتمال زمین خوردن و آسیب زیاد است.

⭕️شایعترین مفاصلی که در والیبال آسیب میبینند شانه ( حرکات مکرر دست بالای سر ) ، آرنج (برخوردهای مکرر با سطح زمین )، زانو( زمین خوردگی مکرر ) هستند، پس از آن کشیدگی های رباط ها ( پرش های پی در پی ) و کمر درد ناشی از پیچ های ناگهانی و به خصوص انقباض ناگهانی عضله در هنگام پریدن به سمت بالا هستند که آسیب های ورزشی والیبال را تشکیل میدهند.

 


🔻بنابراین بهترین روش تمرینی ِ آماده کردن بدن برای مسابقه ، استفاده از تکنولوژی جدید ای ام اسEMS و تمرین با suit های بسیار سبک و مقاوم ای ام اس ایتال فیت EMS Italfit میباشد ، که در کمترین زمان بدون آسیب و فشار روی مفاصل و تاندون ها ، والیبالیست ها به توده عضلانی دلخواه میرسند و نه تنها این روش برای آماده سازی فرد قبل تمرین بسیار مناسب است حتی افراد آسیب دیده در این ورزش میتوانند با ای ام اس ایتال فیت EMS Italfit به بهبودی بدن خود کمک کنند بدون فشار بر مفصل و تاندون و در کمترین زمان شاهد بهبودی قسمت های آسیب دیده خود باشند.

✏️محقق :
آمنه محمدخانلو ،
کارشناس ارشد تغذیه
کارشناس ورزش و فیزیولوژی بدن از لندن
دارای مدرک PT از لندن

25-2

ورزش‌های قاتل زانو

از مهم‌ترین ورزش‌های آسیب‌زا برای زانو می‌توان به ورزش‌های جهشی که ورزشکار با تمام وزن ناگهان روی مفصل فشار وارد می‌کند (کشتی ، والیبال، بسکتبال، فوتبال، کلیه ورزش‌های رزمی ) اشاره کرد.

✴️ رابط کشتی گیران و ای ام اس ایتال فیت .

ميزان بروز اسیب های زانو در کشتی گیران بالا است( تقریبا مانند فوتبال)، احیانا به علت حرکات پیچشی و خم شدن بی اندازه زانوها، اسیب منیسک( خصوصا قسمت خارجی آن) در این ورزش از همه رشته های ديگر شایعتر است، بنابر این برای افرادی که در این زمینه ورزشی در حال فعالیت هستند و با توجه به اینکه این رشته ورزشی نیاز به توده عضلانی بالایی دارد، به اندازه کافی ریسک آسیب در حین تمرینات و مسابقات بالااست و دیگر جای ریسکی باقی نمی ماند تا کشتی گیران ، برای بالا بردن قدرت عضلانی خود در بدنسازی مخصوص این رشته از وزنه های سنگین ( زمان های تمرینی طولانی ) استفاده کنند.
🔰جدیدترین روش به حداکثر رساندن توده عضلانی کشتی گیران در کمترین زمان بدون فشار و آسیب به مفاصل و تاندون ها، استفاده از روش تمرینی ای ام اس EMS ، با suit های بسیار سبک و ضد عرق ایتال فیت میباشد.

✏️محقق :
آمنه محمدخانلو ،
کارشناس ارشد تغذیه
کارشناس ورزش و فیزیولوژی بدن از لندن
دارای مدرک PT از لندن

مقالات ورزشی

در این دسته‌بندی به مقالات دانش محوری اشاره کرده ایم که در آن‌ها به روش‌های علمی، آموزشی و ورزشی که می‌توان با محصولات ایتال‌فیت و تکنولوژی EMS به انجامشان پرداخت.